środa, 21 października 2020

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Patrol

Wypadki z udziałem mieszkańców Rybnika i Wodzisławia

11.02.2013 22:04 | 4 komentarze | acz

W miniony weekend na drogach Jastrzębia-Zdroju, policjanci odnotowali dwa wypadku drogowe, w skutek których, do szpitala trafiło pięć osób. Policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności i ustalają przyczyny zdarzeń.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

W sobotę około godziny 21:00, kierowca samochodu marki Opel, 33-letni mieszkaniec Rybnika, jadąc ulicą Rybnicką, potrącił pieszego. Według wstępnych ustaleń, pieszy wtargnął na jezdnię pod koła samochodu w miejscu niedozwolonym. Kierowca opla był trzeźwy, natomiast pieszy miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami ciała oraz podejrzeniem złamania nogi, został przewieziony do szpitala.
W niedzielę tuż przed godziną 6:00, kierowca samochodu marki Opel 21-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju, jadąc ulicą Pszczyńską, przy posesji numer 61, prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków ruchu, w wyniku czego zjechał na przeciwny pas drogi i zderzył się z jadącym z przeciwnego kierunku, samochodem marki Suzuki, którym kierowała 30-letnia kobieta, mieszkanka Wodzisławia Śląskiego. Na skutek zdarzenia, cztery osoby trafiły do szpitala z ogólnym potłuczeniami, w tym jedna z podejrzeniem złamania okolicy stopy. Kierowca Opla, który przewoził 49-letnią pasażerkę, oraz kierująca Suzuki, która jechała wraz z 30-letnim mężczyzną, byli trzeźwi.