środa, 17 lipca 2019

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

Macarena z polonezem na studniówce sportowców

01.02.2013 21:27 | 27 komentarzy | ma.w

Maturzyści z ZSOMS pojechali do Rogowa. Razem z nauczycielami bawiło się w U Kaczyny 157 osób. Pierwszy taniec był wyjątkowy.

Macarena z polonezem na studniówce sportowców
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Na bal maturalny wybrały się cztery klasy - "al", "bl", "sl" i "pl" - pływacy , siatkarze, lekkoatleci, informatycy oraz uczniowie klasy interdyscyplinarnej. Od pary płacili 350 zł.

Wyróżnikiem spośród nie tylko tegorocznych imprez przyszłych maturzystów było wzbogacenie tradycyjnego Poloneza - tańca otwierającego bal - o elementy nowoczesne: fragmenty YMCA, Kaczuszek i Macareny. Na pomysł wpadła nauczyciel Małgorzata Bonk.

Pierwsze pary Poloneza tworzyli pływacy Karolina Znachowska, Michał Kwiecień oraz Aleksandra Mazurkiewicz i triathlonista Tomasz Brembor. Uroczyste rozpoczęcie imprezy poprowadzili zapaśniczka Agnieszka Król z Dominikiem Zygiem, o którym koledzy powiedzieli, że uprawia kulturystykę ale prosili by nie traktować tego poważnie.

- Co by tu powiedzieć nowego, żeby się nie powtarzać ze wspomnieniami z własnej studniówki? To bodaj pierwsza moja studniówka, gdzie większość uczestników zna mnie od pierwszej klasy podstawówki, bo edukację zaczęli w SP 8 a kończą ją w naszym liceum. Przez całą szkołę mieli tylko jednego dyrektora i więcej dyrektorów szkoły już nie będą mieli, bo teraz to przed nimi rektorzy i dziekani - mówił uśmiechnięty Arkadiusz Tylka.

Zabawę zaplanowano do godz. 2-3 w nocy.