środa, 22 maja 2019

imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

RSS

Nowa strona internetowa GOKiR

07.01.2013 14:42 | 11 komentarzy | red

Filmy własnej produkcji, internetowa rezerwacja sal i elektroniczny kalendarz wydarzeń, to główne elementy nowej strony internetowej Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mszanie.

Nowa strona internetowa GOKiR
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji w Mszanie rozpoczął nowy rok od uruchomienia serwisu informacyjnego. - Głównym celem było stworzenie strony internetowej, która będzie konkretnym źródłem informacji na temat tego co dzieje się w ośrodkach kultury funkcjonujących na terenie gminy Mszana. Stąd m.in. uruchomienie przejrzystego kalendarza wydarzeń, w którym znajdują się nie tylko imprezy kulturalne, ale także zajęcia stałe organizowane w GOKiR - mówi Rafał Jabłoński, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Rekreacji w Mszanie.

Strona działa pod adresem www.gokir-mszana.pl. Co można tutaj znaleźć? Przede wszystkim aktualności, zapowiedzi imprez, wydarzeń, a także relacje z poszczególnych przedsięwzięć. Na stronie głównej można przeglądać aktualności z całej gminy Mszana. Dodatkowo po kliknięciu w wybrany ośrodek kultury dostępne są aktualności przyporządkowane tylko Mszanie, Połomi czy Gogołowej. W serwisie każdy ośrodek kultury ma swoją zakładkę, a w niej m.in. grupy i organizacje działające w jego strukturze. Poza tym na stronie funkcjonuje przejrzysta galeria zdjęć i filmów video, które tworzą pracownicy GOKiR. Działa także internetowa rezerwacja sal wynajmowanych na wesela, urodziny czy stypy. Można nie tylko przejrzeć wolne terminy, ale także dokonać rezerwacji jednym kliknięciem myszki. Dostępny jest także newsletter. Osoby podające tutaj swój adres e-mail otrzymają co tydzień porcję aktualnych zapowiedzi imprez i wydarzeń. Wyodrębniono ponadto projekty unijne, które znajdują się w osobnej zakładce.  - Użytkownicy strony mogą się z niej przenieść na nasze profile na Facebooku i Naszej Klasie. Aktualizujemy je na bieżąco i reagujemy na komentarze, zapytania i prośby użytkowników - wyjaśnia Rafał Jabłoński.