Wtorek, 19 stycznia 2021

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Kultura

Epidemia koronawirusa:

Myslovitz na WOŚP w Rybniku

02.01.2013 21:51 | 11 komentarzy | mark

21. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie specjalny dla Rybnika. Do miasta wracają regionalne obchody tej wielkiej – ogólnopolskiej (a raczej ogólnoświatowej) – imprezy. Na scenie kampusu przy ul. Rudzkiej zagrają m.in. Carrantuohill, Justyna Steczkowska i Myslovitz!

Myslovitz na WOŚP w Rybniku
źródło: myslovitz.pl
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

13 stycznia o 13.00 barwny korowód wyruszy z rybnickiego rynku na kampus, a tam na wszystkich przybyłych czeka moc atrakcji – koncerty, eventy, konkursy i oczywiście licytacje.

W tym roku na regionalnym finale WOŚP wystąpią Kurczat, Popiół, Underground, Carrantuohill, Renata Przemyk, Myslovitz i Justyna Steczkowska.

Pieniądze do puszek w całym mieście zbierać będzie 320 wolonatiuszy, którzy do rozdania będą mieli ok. 100 tysięcy serduszek orkistry.

Tracyjnie nie obyłoby sie bez licytacji, a w tym roku czeka nas prawdziwa gratka. Do zlicytowania będzie między innymi możliwość wykonania jednej piosenki wspólnie z zespołem Myslovitz podczas finałowego koncertu. W puli są także grafiki Renaty Przemyk oraz... gadżet od samego Adama Małysza. Organizatorzy nabierają jednak wody w usta, gdy pytamy, czym tajemniczy gadżet będzie.

Prócz koncertów czeka na przybyłych moc atrakcji, a o wszystkich szczegółach już w następnym wydaniu "Tygodnika Rybnickiego".