Niedziela, 18 kwietnia 2021

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

Żłobek - twoja pierwsza uczelnia

16.06.2012 18:41 | 3 komentarze | ma.w

Balem absolwenta zakończyła się trzyletnia edukacja dzieci z samorządowego żłobka. Przyszli klauni i Raciborek, w niebo wypuszczono balony.

Żłobek - twoja pierwsza uczelnia
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

46 wychowanków placówki, z dwóch grup bawiło się z rodzicami na balu w ogrodzie. Muzyczną oprawę zapewnili rodzice, wśród nich Michał Fita i Jakub Michalak znani z zespołu Przecinek. W rolę konferansjerki wcieliła się dyrektor żłobka Elżbieta Gładkowska. - Co potrafi absolwent żłobka? Samodzielnie jada, wie kiedy powinien pójść do ubikacji, działa w grupie, po prostu jest gotów rozpocząć karierę przedszkolną - uśmiechała się szefowa placówki.
Rodzice podziękowali grupie opiekunek za pracę, wręczyli im po upominku. Do ogrodu zawitali klauni, w programie znalazła się również wizyta maskotki miejskiej - Raciborka. Zaproszenie organizatorów przyjęła wiceprezydent miasta Ludmiła Nowacka. - Może następnym razem namówię ją by czytała dzieciom bajki - zastanawiała się Elżbieta Gładkowska.
Kolejka do publicznego żłobka wciąż jest długa, czeka w niej ok. 170 dzieci. 46 zostanie przyjętych. Placówka przechodzi aktualnie remont - jest termomodernizowana.

Ludzie:

Ludmiła Nowacka

Ludmiła Nowacka

dyrektor ZSOMS w Raciborzu, radna miasta Racibórz, była zastępca prezydenta miasta Racibórz.

Michał Fita

Michał Fita

Były wiceprezydent Raciborza