środa, 2 grudnia 2020

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Epidemia na Śląsku:

Na Długiej w Raciborzu będzie słodziej

24.04.2012 15:09 | 0 komentarzy | MK

Lubimy słodkości, a ich smak wprowadza nas w dobry nastrój. Gdy przygotowujemy imprezę urodzinową czy rocznicową, gdy chcemy poprawić sobie samopoczucie lub po prostu mamy ochotę na coś słodkiego warto kupować te najbardziej wyszukane i najlepsze jakościowo wyroby. Takie właśnie słodkości i pieczywo dostaniemy w nowo otwieranej cukierni - piekarni Markiewka przy ul. Długiej 4 w Raciborzu. Rozmawiamy z właścicielem sieci Adamem Markiewką .

Na Długiej w Raciborzu będzie słodziej
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Markiewka to jakość.

- Dziękuję za te słowa, bo do jakości naszych wyrobów przykładamy szczególną wagę. Chcemy zadowolić każdego naszego klienta, a bez jakości to niemożliwie. Tworzymy więc nasze wyroby na naprawdę drogich komponentach. Sprowadzamy pasty smakowe z Włoch, Hiszpanii, czy Brazylii, bez konserwantów, oparte na naturalnych owocach. To kosztuje, ale nagrodą jest zadowolony klient.

Wasze wyroby smakują jak domowe.

- Staramy się, bo wszystko co sprzedajemy sami konsumujemy.

- Czemu nowy punkt na ul. Długiej w Raciborzu?
- To najbliżej rynku raciborskiego, a rynek kojarzy mi się z centrum miasta. Mamy również ambicje, by być wizytówką tego miasta tak jak nasz sernik raciborski. W nowym punkcie będą nasze lody gałkowe, możliwość konsumpcji na miejscu, będziemy podawać świeżo przygotowane kanapki, pyszną kawę. Będziemy równie opiekać bułeczki w specjalnym piecu. To główne zmiany w porównaniu z tym, co aktualnie proponujemy w punkcie na ul. Słowackiego w Raciborzu. Dodam, że klienci będą mogli w przytulnej atmosferze usiąść i odpocząć. W okresie letnim uruchomimy przy cukierni ogródek, by na powietrzu mile spędzać czas, konsumując nasze wyroby. Lokal będzie otwarty od godziny 6.00 do 18.00.

- W cukierni będzie można nie tylko kupić ciasta?

- Tak. Klienci dostaną u nas również wyroby piekarskie. Będziemy na miejscu opiekać bułeczki i ciasta francuskie z nadzieniem w sam raz np. na imprezę urodzinową. Mamy również bogatą ofertę chlebów. Oprócz standardowego pieczywa można we wszystkich naszym punktach kupić chleb z kapustą kiszoną, bekonem i cebulką oraz z otrębami żytnimi. Pieczemy tez chleb na liściu kapusty z jogurtem. W przyszłości zrobimy wypiek na piwie raciborskim.

- Co nowego w ofercie słodkości?
- Nasza oferta jest bardzo bogata i wciąż się zmienia. Podniebienia lubią się znudzić jednym smakiem stąd od lat dbamy o to, by ciągle dopieszczać naszych klientów i serwować nowe propozycje smakowe. Nasi klienci bardzo to cenią, a my uwielbiamy zaskakiwać. Wszystkich klientów już teraz zapraszam, by przekonali się sami, jak wiele smaków proponujemy.

KLIKNIJ I ZOBACZ OFERTĘ

- A jeśli będę chciał wyprawić urodziny lub imprezę?
- Proszę do nas zadzwonić. Przygotujemy wspaniałe wyroby na Pana urodziny łącznie z dowozem pod wskazany adres. Impreza na pewno będzie udana.

- Sieć cukierni - piekarni Markiewka to kilka punktów w całym powiecie raciborskim.
- Tak. Zapraszamy naszych klientów na ul. Długą, Słowackiego i Powstańców Śląskich w Raciborzu, ul. Sobieskiego w Nędzy i ul. Moniuszki w Kuźni Raciborskiej. W każdym z tych punktów serwujemy najlepszej jakości wyroby.

- Na ul. Długiej w nowo otwieranym punkcie będzie taniej, czy lepiej?
- Na pewno będzie lepiej. Wciąż będziemy stawiać na jakość. Za niewygórowaną cenę każdy może spróbować naszych słodkości i gwarantuję, że się nie zawiedzie. Wszystkich zapraszam już pod koniec kwietnia na promocyjne dni w nowo otwieranej cukierni - piekarni przy ul. Długiej 4 w Raciborzu. Myślę, że warto czasami osłodzić sobie życie.


Dziękuję za rozmowę.

Tekst sponsorowany