Czwartek, 24 września 2020

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

Kultura

Wygraj wejściówkę na muzyczną baśń o Kopciuszku

13.03.2012 14:48 | 8 komentarzy | e

16 marca o godz 19.00 Rydułtowskie Centrum Kultury zaprasza na Fairy Dance, przedstawienie oparte na celtyckiej muzyce i widowiskowym tańcu irlandzkim.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zespół muzyki celtyckiej Carrantuohill uznawany za jeden z najlepszych zespołów w Europie w tym gatunku, tym razem podjął wyzwanie opracowania wspólnego programu z dziecięco-młodzieżową formacją taneczną Salake. Salake to niezwykle utytułowany i uznany na świecie zespół (m.in. aktualni mistrzowie świata w swojej dyscyplinie) tym razem pokazuje się w pełnym wymiarze, w formule klasycznego widowiska muzyczno-tanecznego i to u boku doświadczonych muzyków. Przedstawienie oparte jest oczywiście na celtyckiej muzyce i widowiskowym tańcu irlandzkim, ale za pomocą wyłącznie takich właśnie artystycznych środków przekazu wykonawcy zaprezentują spektakl nawiązujący w treści do klasycznej... bajki o Kopciuszku.

Bilety w cenie 40 zł. Dla naszych czytelników mamy jedną podwójną wejściówkę.

Wygraj wejściówkę!
Aby wygrać (do wyboru): 1. Umieść w komentarzu link do swojego profilu na Facebooku i "Poleć!" ten artykuł na swojej ścianie na FB. lub 2. Jeśli nie masz profilu na Facebooku, dodaj komentarz jako zalogowany użytkownik i wpisz Lubię to! Komentarze niezalogowanych użytkowników nie będą brane pod uwagę. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 marca, do godz. 12.00.