środa, 2 grudnia 2020

imieniny: Balbiny, Pauliny, Rafała

RSS

Epidemia koronawirusa:

Kasa by się przydała

16.02.2012 15:51 | 7 komentarzy | ma.w

Możliwość sprzedaży biletów na imprezy RCK widzi radny Robert Myśliwy w RCI. - Bo bilety na galę boksu tam sprzedają - zauważa.

Kasa by się przydała
Robert Myśliwy podpowiada prezydentowi miasta by w RCI można było kupić bilety na imprezy RCK
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Radny zaobserwował w Raciborskim Centrum Informacji, że zgłaszają się tam zainteresowani kupnem biletów na imprezy RCK. - I są odsyłani do kas w Strzesze oraz na Chopina. Bywają zdegustowani jeśli próbują to robić w poniedziałek gdy kasa jest nieczynna - przekazał dziś prezydentowi miasta Robert Myśliwy.

Jego zdaniem RCI kojarzy się z RCK i to niedobrze, że nie można tam kupić biletów na imprezy centrum, a na przykład na galę boksu można. Mirosław Lenk przyznał, że nie wiedział o możliwości z kupnem wejściówek na galę w RCI. Skrytykował ten pomysł. - Tam nie ma możliwości zabezpieczenia gotówki - zaznaczył.

Dodatkowej kasy RCK przy ul. Długiej nie przewiduje, bo rodzi to dodatkowe koszty. - Z tego powodu zastanawiamy się czy nie ograniczyć jednej kasy w urzędzie, dyrektor MZB także planuje zmniejszyć ich ilość. Utrzymywanie kas kosztuje, muszą państwo mieć tego świadomość - stwierdził. Zdaniem Lenka problem z zakupem biletów w RCI można rozwiązać przez zamówienie ich drogą elektroniczną, korzystając z pomocy z pracowników placówki i darmowego dostępu do komputera z internetem.

Ludzie:

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.

Robert Myśliwy

Robert Myśliwy

Były naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu