środa, 26 czerwca 2019

imieniny: Jana, Pawła, Miromira

RSS

15.02.2012 09:25 | 10 komentarzy | pm

Mamy zaproszenia dla czytelników Nowiny.pl na Ogólnopolski Festiwal Piosenki Artystycznej, podczas którego wystąpią m.in. Kora, Steczkowska i Kayah.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

16 lutego o godz. 17.00 odbędzie się finał konkursu otwartego, który zakończy występ Kory w ramach trasy „Ping Pong”. 17 lutego o godz. 18.00 wystąpią artyści pierwszej części konkursu krajowego. Na koniec zagra zespół Plateau z „Projektem Grechuta”. Gościnnie wystąpią Martyna Jakubowicz, Marek Jackowski i Piotr Cugowski. 18 lutego drugą część zmagań krajowych zwieńczy występ Justyny Steczkowskiej. Koncerty do 18 lutego odbywać się będą w Klubie Energetyka. 19 lutego w Rybnickim Centrum Kultury odbędzie się koncert galowy z wręczeniem nagród laureatom, uświetniony koncertem Kayah i Marcina Wyrostka z zespołem Coloriage.
Są jeszcze do nabycia bilety na wszystkie dni festiwalu. Ceny: czwartek – 50 zł, piątek – 50 zł, sobota – 50 zł, niedziela – 70 zł. Bilety do nabycia w sekretariacie Klubu Energetyka Fundacji ER ul. Podmiejska oraz w kasie Rybnickiego Centrum Kultury przy ul. Sain Vallier 1.

ZAPROSZENIA DLA CZYTELNIKÓW - wszystkie zostały rozdane. 
Dla osób, które napiszą na email: tr@nowiny.pl mamy podwójne wejściówki na OFPĘ (na wszystkie dni). Obowiązuje zasada: kto pierwszy ten lepszy. W temacie maila należy wpisać OFPA, w treści podać imię, nazwisko, adres oraz pesel.