Poniedziałek, 24 lutego 2020

imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

RSS

Patrol

Napad na sklep przy Browarnej. Podajemy rysopis

30.01.2012 22:33 | 11 komentarzy | acz

Raciborska policja szuka napastnika, który około godziny 19.30 dokonał rozboju w sklepie spożywczym przy ulicy Browarnej

Napad na sklep przy Browarnej. Podajemy rysopis
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Napastnik wbiegł do sklepu, poturbował pracownika, po czym skradł pieniądze. Na miejsce wezwano policjanta z psem tropiącym. Policja prowadzi poszukiwania napastnika.

Rysopis sprawcy podany przez policję:
mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrost około 180 cm, krępej budowy ciała, ubrany w długą kurtkę w kolorze ciemnobrązowym, czarną czapkę i czarny golf.

Wszystkie osoby mające jakiekolwiek informacje dotyczące sprawcy proszone są o kontakt z raciborską policją pod nr tel.: 32 459 42 00 lub 112 lub 997.

31 stycznia Komendant Powiatowej Policji w Raciborzu Paweł Zając wyznaczył nagrodę dla osoby, która może udzielić informacji, dzięki którym policja ujmie sprawcę rozboju. Wysokość nagrody to 1000 zł. Policja zapewnia informatorowi pełną anonimowość.

Policja jest w posiadaniu nagrania z monitoringu, na którym prawdopodobnie jest nagrany sprawca rozboju. Jeśli prokuratura zdecyduje, nagranie zostanie opublikowane.