Czwartek, 28 stycznia 2021

imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

RSS

Nie dla ACTA! Raciborska mobilizacja!

26.01.2012 20:39 | 34 komentarze | red

W poniedziałek 30 stycznia w Raciborzu na Rynku o godz. 15.00 odbędzie się protest przeciwko podpisaniu przez Polskę ACTA. W celu zebrania jak największej liczby osób internauci mobilizują się na facebooku: http://www.facebook.com/events/199699433461587/?notif_t=event_invite

Nie dla ACTA! Raciborska mobilizacja!
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

 

Organizatorzy piszą: "(...) Zorganizujmy międzynarodowy protest! Jak nie teraz to już nigdy. ACTA zostało podpisane, Tusk pokazał, że ma gdzieś to społeczeństwo. Przyszedł czas, żeby społeczeństwo pokazało, co myśli o swojej "elicie rządzącej". Jeszcze nie wszystko stracone - nic nie jest stracone dopóki ludzie walczą. My się nie poddamy! W środę pokazaliśmy, że możemy na siebie nawzajem liczyć, potwierdźmy to w poniedziałek. Głośnym krzykiem rozniesiemy kłamstwa, które unoszą się w powietrzu tam, gdzie obecna jest władza tego rządu! Nie pozwólmy sobą manipulować, nie pozwólmy poklepywać się po plecach łykając każdy chłam jakim nas karmią." 

Na miejscu zbierane będą podpisy dot. referendum ACTA, w związku z czym prosimy o zabranie ze sobą dowodu osobistego bądź numeru pesel!

Więcej informacji o referendum: http://referendumacta.pl/