Czwartek, 20 czerwca 2019

imieniny: Bogny, Florentyny, Bożeny

RSS

Prezydent Lenk Srebrnym Promotorem Orłów Agrobiznesu

01.09.2011 13:20 | 5 komentarzy | e

Nogrodę Orzeł Agrobiznesu otrzymał Bank Spółdzielczy w  Raciborzu. Tytuł i nagrodę Srebrnego Promotora Orłów Agrobiznesu - prezydent Raciborza Mirosław Lenk.

Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Zakończyła się XXXVI edycja konkursu o nagrodę Orzeł Agrobiznesu. Wśród 10 laureatów znalazł się Bank Spółdzielczy w Raciborzu. Równocześnie przyznano tytuł i nagrodę Srebrnego Promotora Orłów Agrobiznesu za rekomendowanie banku -laureata. Otrzymał ją prezydent Raciborza Mirosław Lenk. Uroczyste wręczenie obu nagród, połączone z recitalem wielkiej gwiazdy polskiej piosenki Joanny Rawik (słynna Romantyczność) odbędzie się 7 września w Auli Domu Literatury w Warszawie.

Nagroda Orzeł Agrobiznesu przyznawana jest od 2001 roku za sukces rynkowy. Organizatorem konkursu o Orła Agrobiznesu jest warszawska Agencja Promocyjno-Wydawnicza  EMS. Nagrody przyznaje Kapituła (przewodniczący poseł na Sejm RP - Franciszek J. Stefaniuk) złożona ze specjalistów do spraw badań rynkowych, wizerunku firmy, oceny wiary godności, marketingu, technologów żywności, ekonomistów. O nagrodę mogą ubiegać się wszystkie firmy z branży rolno-spożywczej i jej otoczenia oraz banki działające na rzecz agrobiznesu i firmy handlu spożywczego. Do tej pory wyłoniono 225  laureatów. Po roku każdy z nich może ubiegać się o Orła Agrobiznesu Grand Prix. Honorowy patronat nad nagrodą sprawuje od początku wicemarszałek Sejmu RP. Obecnie honorowym patronem jest wicemarszałek Ewa Kierzkowska.

Ludzie:

Mirosław Lenk

Mirosław Lenk

Radny Miasta Racibórz, były prezydent.