Niedziela, 20 stycznia 2019

imieniny: Fabiana, Sebastiana, Dobroniegi

RSS

Żabka szuka ajentów

23.02.2011 12:48 | 12 komentarzy | e
Poszukiwani są ajenci sieci sklepów Żabka w Rybniku i Raciborzu. Firma w całości pokrywa koszty inwestycji związanej z otwarciem nowej placówki, od zapewnienia lokalizacji po wyremontowanie i wyposażenie sklepu.
Żabka szuka ajentów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Ponad pół tysiąca sklepów Żabka funkcjonuje w woj. śląskim i jest to największa liczba wśród województw w całej Polsce. Pierwszy sklep Żabka powstał tu w 1999 roku, ale firma Żabka Polska S.A. zapowiada, że to jeszcze nie koniec, w najbliższych miesiącach będą otwierane kolejne sklepy. Nowy sklep został niedawno otwarty m.in. przy ul. Zborowej w Raciborzu.

Obecnie w całej Polsce istnieje ponad 2350 placówek, ale sieć co roku rozszerzana jest o kolejnych 200 sklepów w całym kraju. Obecnie na Śląsku prowadzona jest rekrutacja na ajentów sklepów w: Bytomiu, Jastrzębiu-Zdroju, Piekarach Śląskich, Rybniku, Tarnowskich Górach oraz Raciborzu. Zainteresowani mogą przesyłać swoje aplikacje na adres: rekrutacja@zabka.pl.

Sklepy Żabka prowadzone są przez ajentów, czyli indywidualnych przedsiębiorców na podstawie umowy o współpracy. Firma Żabka Polska S.A. w całości pokrywa koszty inwestycji związanej z otwarciem nowej placówki, od zapewnienia lokalizacji po wyremontowanie i wyposażenie sklepu.

Ajentem sklepu Żabka może zostać osoba, która chce otworzyć własną działalność gospodarczą i pomyślnie przejdzie proces rekrutacji. Dodatkowym atutem jest doświadczenie w handlu, ale firma zapewnia bezpłatne, specjalistyczne szkolenia, dzięki którym każdy jest przygotowany do otwarcia sklepu z logo Żabki.

(e)