Niedziela, 5 lipca 2020

imieniny: Karoliny, Antoniego, Filomeny

RSS

Przedszkolaki balowały

16.02.2011 11:22 | 0 komentarzy | e
W Przedszkolu nr 14 im. J. Korczaka w Rybniku kolejny już raz odbył się od dawna wyczekiwany przez wszystkie dzieci Balik Przedszkolaka.
Przedszkolaki balowały
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Tradycją Przedszkola nr 14 jest organizowanie balu dla przedszkolaków w okresie karnawału. Wystrój sal oraz stroje pań już od rana wprowadzały dzieci w radosny nastrój i inspirowały do udanej zabawy. Przedszkolaki w pięknych, kolorowych przebraniach za najróżniejsze postacie ze Świata Bajek z ochotą uczestniczyły w przygotowanej dla nich imprezie. Wszyscy wesoło się bawili, a uśmiech nie znikał z twarzy, nawet mimo zmęczenia. W trakcie baliku przedszkolaki brały udział również w wielu konkursach z nagrodami: tańcu na gazecie, spacerze z woreczkiem na głowie, tańcu z balonem, rewii mody, tańcu z krzesełkami i wielu, wielu innych… Nie mogło zabraknąć oczywiście „kaczuszek” i „pociągu”, który dzieci uwielbiają. W przerwach między tańcami i zabawami dzieci częstowały się słodyczami i napojami. Balik odbył się w cudownej atmosferze, wypełnionej uśmiechami i wypiekami na twarzy.
             
- Składamy serdeczne podziękowania wszystkim rodzicom, którzy stanęli na wysokości zadania i dołożyli starań, aby dzieci pięknie prezentowały się na balu, co z pewnością przyczyniło się do wspaniałego samopoczucia przedszkolaków i niezapomnianych wrażeń - mówi nauczycielka Beata Trybuś.

(opr.e)