Niedziela, 15 grudnia 2019

imieniny: Niny, Celiny, Krystiany

RSS

Pięć tys. zł nagrody za informacje o sprawcach napadu na stację LPG

15.03.2010 15:09 | 3 komentarze | tora
Komendant wojewódzki policji wyznaczył 5 tys. zł nagrody dla osoby, która przekaże informacje, które doprowadzą do ujęcia dwóch sprawców napadu na stację LPG. Chodzi o napad z 9 lutego na stację przy ul. Rybnickiej. Mężczyźni dotkliwie pobili 72-letniego pracownika stacji, który po kilku dniach zmarł w szpitalu.
Pięć tys. zł nagrody za informacje o sprawcach napadu na stację LPG
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jak dotąd policji udało się ustalić rysopisy dwóch bandytów i portret pamięciowy jednego z nich. Mężczyzna, który zaatakował pokrzywdzonego miał około 170-175 cm wzrostu. Był szczupłej budowy ciała, ubrany w czarne spodnie prawdopodobnie sztruksowe, kurtkę do pasa kol. ciemnego z czerwonymi paskami na ramionach, zapinaną na zamek. Drugi, prawdopodobnie stojący na czatach, uciekający w kierunku ulicy Rybnickiej, był ubrany w kurtkę koloru ciemnego lub ciemny brąz długości 3/4, która była rozpięta, na twarzy zarost w postaci wąsika.

Każdy, kto rozpozna mężczyznę z portretu proszony jest o pilno kontakt z policją w Wodzisławiu (tel. 32 453 72 00) lub komisariatem w Radlinie (tel. 32 455 82 61). Liczą się wszystkie informacje. Policja gwarantuje anonimowość. Dodajmy, że rodzina ofiary również zamierza przeznaczyć pieniądze dla informatora.