Czwartek, 24 sierpnia 2017

imieniny: Bartłomieja, Malwiny, Jerzego

RSS

Swap Party w Rybniku po raz pierwszy

16.02.2010 12:31 | 1 komentarz | e
6 marca (sobota) o godz. 9.00 w klubie muzycznym Żelazna w Rybniku, spotkają się entuzjaści dobrej zabawy i miłośnicy ciuchów, by wymienić się ubraniami i dodatkami, które zalegają w szafach. Po raz pierwszy Rybnik otwiera się na imprezę, która na dobre zadomowiła się już w innych miastach.
Swap Party w Rybniku po raz pierwszy
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas
Swap Party to nic innego jak wymiana ubrań, które z jakichś powodów przestały nam się podobać, nie pasują rozmiarem lub okazały się być nietrafionym prezentem. Przynosi się rzeczy, których już si nie potrzebuje i wymienia na całkowicie inne, spędzając kilka godzin w sympatycznym gronie. W zasadzie wymienić można wszystko, co wiąże się ze strojem i jego dodatkami. Czyli: ubrania (sukienki, spodnie, koszule, płaszcze, kurtki itp.), buty, biżuterię, nakrycia głowy, torebki, dodatki.

W Swap Party może uczestniczyć każdy kto zgłosi chęć udziału w imprezie i zdecyduje się na wymianę. Swap Party to idealne miejsce dla ludzi z poczuciem humoru i ceniących kreatywność. Każda osoba, która wcześniej zgłosi mailem chęć udziału w imprezie, musi dostarczyć ubrania do "Żelaznej" dzień przed imprezą, czyli 5 marca. To ważne, gdyż ciuchy trzeba posortować i odpowiednio przygotować. Ubrania przeznaczone na wymianę muszą być bezwzględnie czyste i w dobrym stanie. Obowiązuje zasada: wymieniaj się takimi ubraniami jakie sam/sama chciałabyś otrzymać. Warto podpisać swoje rzeczy.

Za każdy oddany ciuch (produkt) otrzymuje się punkt - bon. Np. za jedną bluzkę - 1 bon. Za dwie pary spodni 2 bony. Bony będzie można wymieniać na inne ubrania.

Swap Party jest prawie darmowe. Pobierana jest symboliczna opłata 5 zł od uczestnika. W cenie tej każdy otrzyma "talon" na herbatę i ciasteczka.

Rzeczy, których nie uda się wymienić, zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki lub Domu Dziecka w Rybniku.

Klub Żelazna znajduje się w Rybniku, ul. Kościelna 1. Wejście od strony Rynku, I piętro.

Zgłoszenia:

swaprybnik@gmail.com
Stefania Lazar- lazar.stefania@gmail.com
Marta Bernacka- beyondtheindigo@wp.pl

O akcji czytaj na blogu: swaprybnik.blogspot.com

(opr. e)