Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Teatr TeWas z „3 Odsłoną” w parku Roth

18 czerwca, tuż nad stawem w parku im. miasta Roth, po raz trzeci spotkali się widzowie i aktorzy spektaklu „4 Odsłony” Teatru TeWas.
Teatr TeWas z „3 Odsłoną” w parku Roth
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!Mówiący o przemijaniu ludzkiego życia spektakl, dzisiaj poświęcony był etapowi dojrzałości. Aktorzy tańcem chcieli zwrócić uwagę widzów na to, by cieszyli się każdym dniem, nie rozpamiętując przeszłości i nie zamartwiając się o przyszłość. Oryginalności przedstawieniu nadawała nastrojowa muzyka na żywo w wykonaniu skrzypaczki Elżbiety Skrzymowskiej-Kucznierz.

Z dotychczasowych trzech odsłon cieszą się widzowie i  twórcy. - Występy sprawiają nam wielką radość. Są kameralne ale przecież nie zawsze trzeba występować dla tłumu – mówi Anna Rączka, reżyserka spektaklu. – Przedstawienia to dobre doświadczenie, dzięki niemu chcemy teraz więcej grać w plenerze. Może pod koniec sierpnia uda nam się, właśnie w tym parku, wystawić wszystkie odsłony jako jeden spektakl – zdradza Rączka.

Wielkim finałem teatralnego przedsięwzięcia będzie „4 Odsłona”, która odbędzie się 19 czerwca o godz. 20.00 we wnęce naprzeciwko RCK-u przy ul. Chopina.

(El)
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].