Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Komendant Policji z Wodzisławia zaprasza mieszkańców na debatę

Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskich skierował zaproszenie do mieszkańców, dla których temat lokalnego bezpieczeństwa ma znaczenie.

Komendant Policji z Wodzisławia zaprasza mieszkańców na debatę

Debata społeczna pn. "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ" - odbędzie się 27 września o godz. 17:00 w sali konferencyjnej budynku PKP w Wodzisławiu.

Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim, mł. insp. Wiesław Dryja zaprasza na to spotkanie wszystkich mieszkańców miasta, którzy są zainteresowani tematem. Poruszone zostaną zagadnienia związane z szeroko rozumianym bezpieczeństwem lokalnym i narzędziami służącymi do jego poprawy, m.in. Krajową Mapą Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Ramowy program debaty społecznej "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie, możesz mieć na nie wpływ"

  • 17.00 - Otwarcie debaty i przywitanie zaproszonych gości
  • 17.05 - Przedstawienie celu narzędzia w postaci Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz dostępnych aplikacji
  • 17.30 - Przedstawienie informacji na temat kluczowych zagrożeń wynikających z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa
  • 17.45 - Omówienie sposobu reakcji Policji na kluczowe zagrożenia zdiagnozowane w Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa
  • 18.00 - Dyskusja oraz pytania uczestników debaty
  • 18.30 - Zamknięcie debaty, ankieta dla uczestników

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Blunek (46.204. * .40) 26.10.2022 00:04

A czy spory koszt by był dla urzędu Miasta w Wodzisławiu Śląskim aby były kamerki przy słynnym lokalu u Mola na ul.B Chrobrego to tylko dla bezpieczeństwa odwiedzających ten lokal ?

~WilczaJagodka (5.184. * .184) 22.09.2022 20:28
oceniono 2 razy
-2
Zgłoś

Nie przyjdę, pędzące samochody mogą mnie zabić na którymś przejściu. Może ten komendant pochodzi po wodzisławiu, może usłyszy strzały z rur wydechowych, dziurawe tłumiki, może zobaczy że w terenie zabudowanym nie jeździ się wolniej jak 80, 100 km/h

~Suchy (87.101. * .96) 22.09.2022 15:47
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem