Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rafał Jabłoński ponownie pokieruje Gminnym Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Mszanie

Bez zmian w Gminnym Ośrodku Kultury i Rekreacji w Mszanie. Rafał Jabłoński ponownie został powołany na stanowisko dyrektora placówki.

Rafał Jabłoński ponownie pokieruje Gminnym Ośrodkiem Kultury i Rekreacji w Mszanie
Nominację na 7-letnią kadencję Rafał Jabłoński odebrał z rąk wójta gminy Mszana Mirosława Szymanka.

Nominację na 7-letnią kadencję, która rozpoczęła się 1 września, Rafał Jabłoński odebrał z rąk wójta gminy Mszana Mirosława Szymanka.

- Jestem pewien, że przez te kolejne 7 lat pracy, dyrektor będzie realizował swoje wytyczone cele i zadania, co w konsekwencji przełoży się na wiele ciekawych inicjatyw oraz wydarzeń kulturalno-rekreacyjnych. Jeszcze raz gratuluję - przekazuje wójt Mirosław Szymanek.

Przypomnijmy, że Rafał Jabłoński to absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Opolskim. Były dziennikarz, przez osiem lat był redaktorem naczelnym "Nowin Wodzisławskich", pracował także dla portalu Nowiny.pl.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~CELA (188.137. * .141) 22.09.2022 20:35

Ręka rękę myje......... ale.........

~Uczestnikt (89.25. * .182) 06.09.2022 16:05

Najlepsza z możliwych decyzji. Gratulacje!