Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Złodzieje zatrzymani tuż po wyjściu ze skupu złomu

Trzech sprawców kradzieży wskaźnika kolejowego W5 zostało zatrzymanych na gorącym uczynku. Grozi im do roku pozbawienia wolności.

Złodzieje zatrzymani tuż po wyjściu ze skupu złomu
fot. KPP Racibórz

Policjanci z komisariatu w Kuźni Raciborskiej otrzymali zgłoszenie, że w rejonie przejazdu kolejowego przy ul. Kolejowej, trzech mężczyzn miało ukraść znak. Z przekazanych przez świadka informacji wynikało, że mężczyźni udali się w stronę skupu złomu mieszczącego się przy tej samej ulicy.

Dojeżdżając na miejsce, policjanci zauważyli trzech mężczyzn wychodzących właśnie z terenu skupu złomu, gdzie właśnie spieniężyli element przypominający znak kolejowy. Podejrzani za kradzież elementu o wartości ok. 800 złotych zostali zatrzymani, znak wrócił w ręce przedstawicieli PKP.

Za popełnione przestępstwo z art. 278 § 3 KK. grozi im kara do roku pozbawienia wolności.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SzaryMieszkaniec (94.254. * .155) 07.08.2022 14:57

Biznes życia - za kawałek blachy wielkości kartki A4 za który dostali góra 1-2 piwa...