Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4-10 sierpnia

XVI Międzynarodowy Festiwal Twórczości Religijnej FIDE ET AMORE, rodzinne warsztaty pszczelarskie w Miejskiej Pasiece Bee Bee, joga w plenerze. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Żorach.

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4-10 sierpnia
Już w piątek o 19.00 koncert inauguracyjny w Kościele pw. świętych Apostołów Filipa i Jakuba w Żorach - XVI Międzynarodowy Festiwal Twórczości Religijnej FIDE ET AMORE. (fot. fideetamore.zory.pl)

CZWARTEK - 4 sierpnia

16.00 - 19.00 Warsztaty Extreme City szkolenie: rolki, hulajnoga, deskorolka na Skateparku w Parku Cegielnia.

18.30 Fitness pod chmurką - otwarte, cykliczne zajęcia z instruktorem Weroniką Poradą na terenie przy hali sportowej MOSiR.


PIĄTEK - 5 sierpnia

17.30 Joga w plenerze - otwarte, cykliczne zajęcia z instruktorem Małgorzatą Kubica na terenie przy hali sportowej MOSiR.

19.00 Koncert inauguracyjny w Kościele pw. świętych Apostołów Filipa i Jakuba w Żorach - XVI Międzynarodowy Festiwal Twórczości Religijnej FIDE ET AMORE. Wykonawcy: Octava Ensemble (kier. art. Zygmunt Magiera), Aleksandra Radwańska – skrzypce, Łukasz Krusz – skrzypce, Sławomir Drózd – flet traverso, Zuzanna Bąk – altówka Paulina Gibas – wiolonczela, Urszula Jasiecka-Bury – pozytyw, Mariusz Bury – teorba, Łukasz Macioszek – kontrabas. Wstęp wolny.


SOBOTA - 6 sierpnia

11.00 Rodzinne warsztaty pszczelarskie w Miejskiej Pasiece Bee Bee. "Pracowity jak pszczółka. Co dają nam pszczoły?" Cena biletu: dorosły - 20 zł., dzieci - 17 zł. Warsztaty poprowadzi Ewa Kolarczyk. Zapisy: 32 43 42 436 wew. 17, 14, hagranek@wp.pl


ŚRODA - 10 sierpnia

11.00 Wakacje w muzeum w Żorach: Pozdrowienia z Machu Picchu. Muzeum dla dzieci i rodziców. Pomożemy peruwiańskiemu archeologowi w wysłaniu kartki pocztowej ze słonecznego miasta. Pomożemy też w pracy przy opisywaniu i katalogowaniu znalezionych naczyń. Dużo pracy, ale rozległe pola kukurydzy nie pozwolą zaznać głodu. Zajęcia mają charakter warsztatowy, trwają ok. 1,5 godziny. Wstęp 10 zł, opiekunowie nie płacą. Prosimy o rezerwację, nr tel. 32 43 43 714 wew. 201.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 4 - 10 sierpnia

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].