Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

#RowerON 2022: Już w najbliższy weekend startujemy z bitwą na kalorie! Weź udział w FIT challenge'u i wygraj super nagrody!

RowerON 2022 to wyjątkowa okazja by połączyć przyjemne z pożytecznym! Przyjemne – bo spędzamy czas na świeżym powietrzu, zwiedzamy okolicę i dobrze się bawimy. Pożyteczne – bo dbamy o swoje zdrowie i kondycję. Czas to sprawdzić! A ściślej mówiąc – rzucamy Ci wyzwanie – spal w 2 dni na rowerze jak największą liczbę kalorii i wygraj super nagrody. Wchodzisz w to?

#RowerON 2022: Już w najbliższy weekend startujemy z bitwą na kalorie! Weź udział w FIT challenge'u i wygraj super nagrody!
Wojciech Gawliczek i Karolina Sławik spalili najwięcej kalorii podczas jazdy rowerem w FIT Challenge 2021

W najbliższy weekend 6-7 sierpnia zapraszamy na drugi z trzech tegorocznych challenge'y w ramach RowerON 2022 - FIT Challenge, czyli wyzwanie polegające na „wypaleniu” jak najwyższej liczby kalorii na rowerze w ciągu 2 dni. To idealna okazja żeby sprawdzić, ile kalorii jesteś w stanie „przepalić” podczas wycieczki rowerowej, a przy okazji możesz wygrać super nagrody!

JEST O CO WALCZYĆ - W TYM ROKU 4 NAGRODY!

  1. NAGRODA za najlepszy wynik (kat. K/M) - Kubek Contigo Luxe
  2. NAGRODA za udział wytypowana wśród pozostałych uczestników (kat. K/M) - Apteczka wodoodporna First Aid Kit

Sponsorzy nagród: Campbox, Kraina Górnej Odry

CO MUSISZ ZROBIĆ?

» by wziąć udział w przyznaniu nagrody za najlepszy wynik (liczba spalonych kalorii) musisz być zarejestrowanym uczestnikiem RowerON-u 2022

» dokładnie 6 i 7 sierpnia wsiadaj na rower i przejedź dowolną trasę/trasy, by spalić jak najwięcej kalorii (niezależnie od pogody)

» sam wybierasz trasę/trasy, którą pojedziesz

» w trakcie przejazdu skorzystaj z dowolnej aplikacji rowerowej, by udokumentować swój wynik (liczba spalonych kalorii)

» maksymalnie do 8 sierpnia do godz. 23.59 wyślij nam screeny z Twojej aplikacji rowerowej celem udokumentowania wyniku (liczby spalonych kalorii) za pośrednictwem formularza na stronie www.roweron.pl (formularz będzie aktywny od 6.08 od godz. 12.00 do 8.08 do godz. 23.59)

Przypominamy, że w ubiegłym roku w FIT Challenge'u wzięło udział 14 uczestników: 9 mężczyzn i 5 kobiet. Łącznie uczestnicy spalili aż 54 015 kalorii – czyli prawie 8 kg tłuszczu! W kategorii mężczyzn triumfował Wojciech Gawliczek z sumą spalonych kalorii – 7385, a wśród kobiet wygrała Karolina Sławik z wynikiem 6647 spalonych kcal.

Kto wygra w tym roku? Już nie możemy się doczekać Waszych rezultatów!

Więcej szczegółów w regulaminie na stronie www.roweron.pl 

Dołącz też do grupy @RowerON na Facebooku i bądź na bieżąco.

Wsiadaj na koło, będzie wesoło!

Zobacz jak wyglądała klasyfikacja FIT challenge'u w pierwszej edycji RowerON'u: https://www.nowiny.pl/181799-bitwa-na-kalorie-zakonczona-karolina-slawik-i-wojciech-gawliczek-zwyciezcami-fit-challenge-roweron-2021.html 


Zobacz również poniżej listę naszych sponsorów i partnerów tegorocznej edycji 2022. Lista wspierających nas firm i instytucji ciągle rośnie i jest aktualizowana. Dziękujemy! Jeśli masz firmę i chcesz zostać sponsorem tegorocznej największej imprezy rowerowej w regionie zajrzyj tutaj i napisz do nas. Mamy super pakiety sponsorskie dla firm i instytucji!

Więcej o RowerON 2022:


Chcemy się też pochwalić, że RowerON 2021, w którym w zeszłym roku jedziło ponad 1000 uczestników z regionu, dostał nominację w konkursie SGL LOCAL PRESS 2021 do nagrody za najlepszą „akcję społeczną” zorganizowaną przez wydawnictwa lokalne w całej Polsce!

Organizatorem I edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie i regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”, konkurs "Czas na Śląskie", „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców”, "Dni Otwartych Drzwi" od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].