Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ruszył przez skrzyżowanie wprost na inny samochód. Jedna osoba ranna po wypadku na obwodnicy [ZDJĘCIA]

Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności zdarzenia, do którego doszło w poniedziałek (1.08.) na Drodze Głównej Południowej. W wyniku wypadku jeden z kierowców trafił do szpitala.

Ruszył przez skrzyżowanie wprost na inny samochód. Jedna osoba ranna po wypadku na obwodnicy [ZDJĘCIA]
Kierowanie pojazdem powinno wymuszać na kierowcach zachowanie szczególnej ostrożności, przekazuje jastrzębska policja / fot. KMP Jastrzębie

Policjanci z Jastrzębia informują o niebezpiecznym zdarzeniu do jakiego doszło w poniedziałkowe popołudnie, ok. godziny 16.30 na Drodze Głównej Południowej. 56-letni kierujący toyotą, jadąc ulicą Pochwacie, zatrzymał się przed skrzyżowaniem z DGP stosując się do znadującego się tam znaku STOP, po czym ruszył na wprost przez skrzyżowanie, uderzając w prawidłowo jadącego volkswagena, a następnie w motorower, który zatrzymał się, zgodnie z nakazem STOP.

Kierujący volkswagenem mężczyzna, z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci wyjaśniają szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Mundurowi apelują również o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze, rozsądek i kulturę jazdy, by zadbać o bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników ruchu drogowego.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Dominikke (188.146. * .255) 03.08.2022 13:51

Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dominik tel. 663152419