Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Czy darmowe portale randkowe faktycznie umożliwiają znalezienie drugiej połówki?

Zapewne przemierzając internet każdy z nas natknął się na podświetlony, wirtualny baner o treści - darmowy portal randkowy, który jak się później okazało był wyłącznie smutnym, nieszczerym clickbaitem. Co jeśli powiem Ci, że to nie musi tak wyglądać? Istnieją bezpłatne portale randkowe, która w całości oferują dostęp do swoich funkcji całkowicie za darmo.

Czy darmowe portale randkowe faktycznie umożliwiają znalezienie drugiej połówki?

Internetowe portale randkowe - na co uważać?

Niestety obecne realia są takie, iż niemal na każdym portalu randkowym możemy natknąć się na pozorne zagrożenie - czy to w postaci wycieku informacji prywatnych, natknięcia się na oszusta finansowego lub nawet osobę, która podszywa się pod kogoś innego.

Sposobem na zachowanie bezpieczeństwa jest przede wszystkim świadomość możliwych zagrożeń. Rozpocznij swoją przygodę z portalem w bezpieczny sposób - z rozwagą, rozsądkiem i dystansem do udostępnianych na nim treści. W dzisiejszych czasach powiedzenie, że ufać można tylko sobie wydaje się jak najbardziej adekwatne.

Randkowanie w sieci - czego się spodziewać?

Korzystając z Internetu musisz uzbroić się w cierpliwość i zastanowić czego oczekujesz od swojego potencjalnego partnera. Może zależy Ci na odkryciu podobnych zainteresowań? Może chciałbyś partnerkę lub partnera o konkretnych cechach? Wszystko to jest możliwe!

Podejmując się randkowania w sieci dobrze jest zachować bezpośredniość i już na starcie powiadomić naszego rozmówcę o naszych intencjach oraz oczekiwaniach. I to, co najważniejsze - nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Z pewnością wyjdzie to z czasem na światło dzienne.

Warto być szczerym z drugą osobą, gdyż nikt nie lubi tracić swojego cennego czasu. Nawet jeśli nie przypadniecie sobie do gustu na tle partnerskim, nowo poznana osoba może chętnie poszerzyć Twoje grono znajomych.

Czy darmowy portal randkowy jest tak samo skuteczny, jak płatny?

Najpopularniejsze portale randkowe to najczęściej właśnie te, które oferują choć cień darmowych funkcji. Co więcej, osoby korzystające z bezpłatnych profili na portalach randkowych wykazują znacznie wyższy wskaźnik zadowolenia z efektywności serwisu randkowego.

Prawda jednak leży pośrodku. Randki internetowe mają wiele twarzy - jedni wymagają podstawowego minimum (możliwości wysyłania wiadomości, oglądania zdjęć i zaczepek), zaś inni w serwisach randkowych chcą doszukać się rozrywki.

Dość oczywiste wydaje się, że oczekują od portalu randkowego rozszerzonego pakietu funkcji musimy pogodzić się z faktem, że są one oferowane wyłącznie użytkownikom, którzy zdecydują się rozszerzyć swoje konto do konta premium.

Jakie portale towarzyskie królują w ostatnich latach?

Zgodnie z powszechną logiką pierwsze miejsce w rankingach powinien zająć idealny portal randkowy. Jednak czy jest możliwe wybranie jednego, uniwersalnego faworyta, który nie tylko zaciekawi, ale również zagwarantuje efektywność?

Jak widać - owszem! Nasze badania pokazują jasno, iż zarówno w roku 2021, jak i 2022 jeden portal randkowy niestrudzenie utrzymuje swoje miejsce na szczycie podium. W ostatnich latach Polacy najchętniej szukają miłości na Tinderze!

Wyprzedza on pozostałe strony randkowe zarówno na tle ilości zarejestrowanych użytkowników, ale również na tle oferowanych funkcji i mobilności, którą ostatnio wyjątkowo cenimy! Zachęcamy jednak do zapoznania się z całym rankiem uwzględniającym także inne popularne darmowe portale randkowe dla samotnych.

Podsumowanie

Jeśli od dłuższego czasu zmagasz się z nietrafionym wyborem, pomimo tego, że stale wertujesz ogłoszenia towarzyskie, zakładasz konta na przeróżnych portalach randkowych i wszystkie dotychczasowe randki online nigdy nie przechodzą do świata realnego - mamy na to doskonałe rozwiązanie!

Osoby samotne, które zmagają się z powyższym problemem mogą zasięgnąć naszej pomocy i postawić na zaufany wybór - ranking najpopularniejszych portali randkowych ostatnich miesięcy.

Zaryzykuj i pozwól sobie na odrobinę szaleństwa. Gwarantujemy, że przy naszej pomocy odnajdziesz drugą osobę - jedyną, właściwą połówkę, z którą bez przeszkód będziesz mógł dzielić wspólne zainteresowania!

Materiał zewnętrzny