Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21-27 lipca

Warsztaty gry na bębnach, sesja fitness pod chmurką, wernisaż wystawy fotografii. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Żorach.

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21-27 lipca
W sobotę w Muzeum w Żorach zabrzmią bębny. (fot. archiwum)

CZWARTEK - 21 lipca

18.30 cykliczne sesje fitness z instruktorem (Weronika Porada) pod chmurką – na terenie przy hali sportowej MOSiR Żory. Dla uczestników przewidziana duża dawka pozytywnej energii i niespodzianki.


PIĄTEK - 22 lipca

17.00 Wernisaż wystawy fotografii Macieja Spendla "Z głową w chmurach". Cykl "Z głową w chmurach" powstał na potrzeby pracy dyplomowej w Szkole Fotograficznej Fotoedukacja w Katowicach. Wystawa potrwa 15 lipca – 15 września.


SOBOTA - 23 lipca

10.30 Warsztaty gry na bębnach djembe i dundun w Muzeum w Żorach. Prowadzenie: Anna Pawluk. Warsztaty odpłatne, zapisy pod numerem telefonu 32 43 43 714


ŚRODA - 27 lipca

11.00 Wakacje w muzeum w Żorach: zajęcia dla dzieci - Pozdrowienia z Chartumu.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 21 - 27 lipca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].