Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 14-20 lipca

Festiwal Jazztrzębie w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju, Jastrzębskie Lato Muzyczne w Parku Zdrojowym. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 14-20 lipca
Występ Adama Snopka już w niedzielę w Parku Zdrojowym. (fot. pixabay)

CZWARTEK - 14 lipca

17.00 PARK ZDROJOWY, ul. Witczaka - Wakacyjne Koncerty Muzyki Polskiej na fortepianie i skrzypcach ze świetnymi muzykami Tomaszem Palą i Krzysztofem Czechem. Wstęp wolny.


PIĄTEK - 15 lipca

11.00 Wakacje na dużym ekranie w Kinie Centrum. W repertuarze film: WICHER. OSTATNI ROZDZIAŁ. Bilety w cenie 10 zł.

15.30 - 18.00 Rodzinne zabawy przy muzyce pod chmurką w Parku Zdrojowym. Wstęp wolny.


NIEDZIELA - 17 lipca

17.00 Jastrzębskie Lato Muzyczne w Parku Zdrojowym. Wystąpi: ADAM SNOPEK. STAND-UP PRZY FORTEPIANIE. Wstęp wolny.


WTOREK - 19 lipca

16.00 Stadion Miejski - Zawody Rowerowe „Złota Szprycha”.

16.00 SOŁECTWO BZIE – plac przy OSP, ul. Rostków 7 - ALE CYRK 2. Letnie warsztaty iluzji, pokazy szczudlarzy i żonglerów oraz animacje dla dzieci. Wstęp wolny.

18.00 Festiwal Jazztrzębie: panel dyskusyjny - Państwowa Szkoła Muzyczna I i II st. im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju. Panel Dyskusyjny z udziałem zaproszonych gości: dziennikarzy muzycznych i promotorów wydarzeń jazzowych. W rozmowie udział wezmą: Martyna van Nieuwland – Miasto Ogrodów, European Jazz Network, Marek Romański – magazyn Jazz Forum, Roch Siciński – Polskie Radio PR 2, Przemysław Strączek – gitarzysta jazzowy, kopozytor, dyrektor artystyczny JAZZtrzębie Festiwal.


ŚRODA - 20 lipca

11.00 Wakacje na dużym ekranie w Kinie Centrum. W repertuarze film: KRAINA SMOKÓW. Bilety w cenie 10 zł.

16.00 - 18.00 Papierowe inspiracje w Bibliotece w Jastrzębiu - warsztaty introligatorskie, tworzenie notesów.

19.30 Festiwal Jazztrzębie: Kristjan Randalu w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. prof. Józefa Świdra w Jastrzębiu-Zdroju.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 14-20 lipca

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 14-20 lipca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 14-20 lipca

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 14-20 lipca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].