Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Chcesz odzyskać odszkodowanie za uszkodzony pojazd szybko i bez toczenia sporu z ubezpieczycielem? Rozwiązaniem może być odkup szkody!

Jako osoba poszkodowana masz prawo żądać naprawienia poniesionych przez Ciebie szkód. I choć ubezpieczyciel powinien wypłacić sumę, która to umożliwi, w praktyce bywa z tym różnie. Niestety zaniżanie odszkodowań to często stosowana praktyka. A to oznacza, że żeby uzyskać od ubezpieczyciela całą należną Ci kwotę nieraz musisz odwołać się od jego decyzji albo nawet pójść do sądu.

Chcesz odzyskać odszkodowanie za uszkodzony pojazd szybko i bez toczenia sporu z ubezpieczycielem? Rozwiązaniem może być odkup szkody!

Sprawy nie ułatwia fakt, że jako osoba poszkodowana niekoniecznie ponosisz tylko szkody materialne. Wypadek często wiąże się także z poważnymi urazami czy traumą. Musisz więc skupić się przede wszystkim na powrocie do zdrowia. Spór z ubezpieczycielem Ci tego nie ułatwia, a jedynie dokłada stresu.

Nie ma też co ukrywać, że równie ważnym czynnikiem bywa czas. Nieraz potrzebujesz pieniędzy natychmiast – nie po rozpatrzeniu reklamacji, a tym bardziej nie po zakończeniu sprawy w sądzie.

Nie musisz samodzielnie dochodzić zapłaty odszkodowania. Możesz zdecydować się na odkup szkody

Dwie najbardziej oczywiste możliwości odzyskania pieniędzy to dochodzenie odszkodowania na własną rękę albo skorzystanie z pomocy prawnika. Jest jednak jeszcze jedna opcja – odkup szkody.

Swoje prawo do żądania odszkodowania możesz zbyć na zasadach podobnych do klasycznej sprzedaży. Zawrzesz umowę cesji z naszą kancelarią, my przejmiemy Twoje roszczenie, a Ty – w ciągu kilku dni otrzymasz ustaloną kwotę.

Gdy zdecydujesz się na odkup szkody i zawrzesz umowę, raz na zawsze możesz zapomnieć o problemach z odszkodowaniem. Od tego momentu nie musisz już wysyłać żadnych pism do ubezpieczyciela, martwić się ewentualną odmową wypłaty, sporządzać pozwu czy tym bardziej toczyć sporu w sądzie. Nie ponosisz też żadnych kosztów.

Na dalszym etapie to już my prowadzimy sprawę we własnym imieniu. Dla Ciebie nie ma natomiast znaczenia, jak długo potrwa całe postępowanie i czy w ogóle uzyskamy jakąkolwiek kwotę od ubezpieczyciela. Po cesji Twój problem z odszkodowaniem się kończy.

Odkupimy Twoją szkodę

Jeśli zdecydujesz się na odkup szkody, skontaktuj się z nami, a my:

  • przeanalizujemy Twoją sprawę,
  • powiemy Ci, czy w Twojej sytuacji odkup jest możliwy,
  • ustalimy kwotę, która będzie Cię satysfakcjonować,
  • zawrzemy umowę,
  • wypłacimy Ci pieniądze.

i… to wszystko. Nie musisz już przejmować się formalnościami i toczącym się postępowaniem ani czekać miesiącami na odzyskanie odszkodowania. Pieniądze trafią na Twoje konto w ciągu kilku dni.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Andrzej Szmuc
Specjalista ds odszkodowań
tel.606 236 583
a.szmuc@solace.pl
www.solace.pl

Materiał zewnętrzny