Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zamiast hamować, dodała gazu. Przejażdżka zakończyła się w przydrożnym rowie [zdjęcia]

Półtorej godziny utrudnień w ruchu, uszkodzony słup oświetleniowy, koszty i sprawa skierowana do sądu. Na całe szczęście, kierująca volkwagenem nie ucierpiała w zdarzeniu.

Zamiast hamować, dodała gazu. Przejażdżka zakończyła się w przydrożnym rowie [zdjęcia]
Wykroczeniem zajmie się sąd / fot. KMP Żory

Dziś (23.06.) w nocy na ulicy Mikołowskiej w Żorach kobieta jadąca volkswagenem w kierunku centrum, nie dostosowała prędkości i zakończyła podróż w przydrożnym rowie, w okolicy przystanku autobusowego. 45-latka tłumaczyła, że pomyliła gaz z hamulcem, w wyniku czego straciła panowanie nad pojazdem. Na szczęście w całym tym zdarzeniu, nic się jej nie stało.

W wyniku tego zdarzenia uszkodzony został słup oświetleniowy. Policjanci, kierując się bezpieczeństwem użytkowników drogi i osób zajmujących się wyciąganiem pojazdu, zdecydowali, że usunięcie pojazdu z rowu i odholowanie przeprowadzą dopiero nad ranem. Po półtorej godziny działań, które wywołały sporo utrudnień w ruchu, trasę udrożniono ok. 9.00.

Sprawą zajmie się sąd.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].