Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pociągiem do Skoczowa, Wisły i Goleszowa w wakacje

W wakacje, tak samo jak w roku szkolnym, bez zmian itp. - dojedziemy naszymi pociągami do stacji Skoczów. Od Skoczowa do Wisły i Goleszowa zabieramy pasażerów autobusami komunikacji zastępczej (czyli ZKA). Umożliwimy przewóz rowerów (szczegóły na naszej stronie internetowej). Z korzyścią dla pasażerów zmieni się lokalizacja jednego z przystanków. Od 12 czerwca miejsce postoju autobusu komunikacji zastępczej w Wiśle Obłaźcu zostało przeniesione w pobliże ronda przy ul. Ustrońskiej i ul. Jawornik, w okolice budowanego przystanku Wisła Jawornik.

Pociągiem do Skoczowa, Wisły i Goleszowa w wakacje
W dni wolne od pracy rozkład będzie dostosowany do szerokiego grona odbiorców w najbardziej popularnych godzinach podróży.

Pociągiem do Skoczowa, Wisły i Goleszowa w wakacje

Składy zostały zaplanowane adekwatnie do obsługi połączeń na tej trasie, ze szczególnym uwzględnieniem: godzin największego natężenia ruchu; godzin, w których kursuje najwięcej pasażerów; godzin/pociągów cieszących się największym zainteresowaniem podróżnych; czasu, w którym KŚ przewożą więcej pasażerów; godzin zwiększonego ruchu pasażerskiego w każdą ze stron. 

W dni wolne od pracy rozkład będzie dostosowany do szerokiego grona odbiorców w najbardziej popularnych godzinach podróży. Kursujące w weekendy pociągi SPRINTER zapewniają bezpośrednie połączenia do Skoczowa z najbardziej popularnych kierunków. Przypominamy, że w dalszą podróż od Skoczowa do Wisły i Goleszowa zabiorą naszych pasażerów komfortowe autobusy.

Najważniejsza informacja to ta, że przenosimy przystanek „Wisła Obłaziec” w okolice stacji ORLEN i sklepu Lidl. Poza tym, w odniesieniu do kursów pociągów, możemy dodać, że kursy ZKA też są dostosowane do liczby podróżnych i dodatkowo na kursach oznaczonych w liniowym rozkładzie jazdy jako „Cyklobus” będą kursować specjalne autobusy zdolne przewieźć dużą ilość rowerów i hulajnóg. Przypominam, ze w ramach akcji „Kołem po Śląsku” od 6-go maja można bezpłatnie przewieźć niezłożoną i nieumieszczona w pokrowcu hulajnogę naszymi pociągami. Taki bezpłatny przewóz hulajnogi jest możliwy 7 dni w tygodniu na podstawie ważnego biletu, po zakupie którego pasażer w pociągu otrzyma od personelu pokładowego bezpłatny bilet służący do przewozu hulajnogi. Niezłożonej i nieumieszczonej w pokrowcu., zgodnie z regulaminem Kołem po Śląsku. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~tłoczek (188.137. * .64) 21.06.2022 20:16
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

W naszym regionie tylko Leszczyny, Rybnik i Żory mają pociąg do Wisły i to... niecodziennie bo tylko w sb, nd i święta. Oferta godna słabego przewoźnika jakim są Koleje Śląskie.