Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 - 22 czerwca

Commando Race w Parku Cegielnia, finisaż wystawy Liceum Sztuk Plastycznych. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Żorach.

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 - 22 czerwca
Commando Race, czyli biegi z przeszkodami dla całych rodzin w Parku Cegielnia! (fot. commandorace.pl)

NIEDZIELA - 19 czerwca

9.30 - 17.00 Commando Race, czyli biegi z przeszkodami dla całych rodzin w Parku Cegielnia! Wydarzenie rozpocznie się od kultowego biegu Commandosik, w którym udział mogą wziąć dzieciaki od 4. roku życia. Maluchy wystartują w grupach co 15 minut w trzech kategoriach wiekowych (4-5, 6-8, 9-11 lat). Następnie z przeszkodami zmierzą się całe rodziny w formule Commando Family. Po biegu rodzinnym sprawdzimy siłę ramion naszych panów, bo kolejną formułą w niedzielnych zawodach będzie Bieg z kobietą na plecach.Ostatnią dostępną formułą będzie Commando Race 2km fun - dla osób od 12. roku życia. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w biegu z przeszkodami, ale przerażają go długie dystanse i poziom trudności.Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal, napój i słodycze.


WTOREK - 21 czerwca

17.00 VII PRZEGLĄD TWÓRCZOŚCI LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH W ŻORACH. Wystawa końcoworoczna LSP w Żorach w roku szkolnym 2021/2022 w Galerii na Piętrze. Finisaż odbędzie się 21 czerwca o godz. 17:00. Wstęp wolny.


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 czerwca - 22 czerwca

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 czerwca - 22 czerwca

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 czerwca - 22 czerwca

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 16 czerwca - 22 czerwca

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].