Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Już po raz drugi dzieci z „Plastusiowa” świętowały Tydzień Radosnego Dziecka

Tym razem przedszkolaki wcielały się w różne zawody.

Już po raz drugi dzieci z „Plastusiowa” świętowały Tydzień Radosnego Dziecka
Już po raz drugi dzieci z „Plastusiowa” świętowały Tydzień Radosnego Dziecka. Fot. Przedszkole nr 13

W poniedziałek były małymi policjantami, we wtorek odważnymi strażakami, w środę poszukiwaczami przygód, a ten najważniejszy dla każdego brzdąca dzień - 1 czerwca był zarazem dniem otwartym dla nowoprzyjętych przedszkolaków. W czwartek przedszkolaki stały się małymi sportowcami, zaś po południu powróciły do przedszkola ze swoimi rodzinami, aby wspólnie bawić się i relaksować w przedszkolnym ogrodzie z okazji festynu “Zróbmy dzieciom frajdę”, który udało się zorganizować dzięki środkom pozyskanym w ramach projektu “reWITA”. Dzięki temu festyn był imprezą otwartą również dla lokalnej społeczności. Z kolei w ostatnim dniu tygodnia, przedszkolaki wcieliły się w małych medyków. Zabawy było co nie miara, pogoda dopisała, a dobre humorki towarzyszyły wszystkim.

/Materiały prasowe/

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].