Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kradzież z włamaniem i zniszczona witryna. 27-letni złodziej w rękach policji

Raciborscy policjanci z wydziału prewencji zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który w nocy z 2 na 3 czerwca uszkodził witrynę w sklepie przy ul. Długiej, a następnie włamał się do samochodu marki Opel zaparkowanego przy ul. Bankowej, z którego ukradł sprzęt elektroniczny. Obaj poszkodowani wycenili straty na łączną sumę około 10 tys. zł.

Kradzież z włamaniem i zniszczona witryna. 27-letni złodziej w rękach policji
Najpierw uszkodził sklepową witrynę, a później włamał się do auta / fot. KPP Racibórz

Skierowani na miejsce mundurowi po zapoznaniu się z nagraniem z monitoringu, szybko wytypowali osobę, która dopuściła się przestępstwa. Zebrany materiał dowodowy pozwolił ok. godz. 9:50, a więc kilka godzin po obu zdarzeniach, na zatrzymanie na terenie Raciborza 27-letniego sprawcy. Nocny włamywacz i jednocześnie wandal trafił do policyjnego aresztu, gdzie od raciborskich śledczych usłyszał już zarzuty. Za swoje nieodpowiedzialne zachowanie może spędzić nawet 10 lat w więzieniu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].