Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Benefity pracownicze - kurs angielskiego dla firm

W dzisiejszych czasach, wysoko wykwalifikowani pracownicy są na wagę złota.

Benefity pracownicze - kurs angielskiego dla firm

To oni są twarzą firmy i to ich praca wpływa na opinię klientów o firmie. Nie ważne jak dobry produkt czy usługę Twoja firma oferuje, jeśli klient natrafi na nieumiejętnych pracowników to może to negatywnie wpłynąć na całe jego doświadczenie z firmą. I ten klient może nie tylko sam zrezygnować z korzystania z usług Twojej firmy, ale może też zniechęcić innych potencjalnych klientów. Jak więc upewnić się, że Twoi potencjalni klienci będą mieli najlepsze doświadczenie? Postaw na wykwalifikowanych pracowników.

 

Czy warto oferować benefity dla pracowników?

Wykwalifikowani pracownicy mogą przebierać w ofertach, bo wiedzą że ich umiejętności czynią ich pożądanymi kandydatami. Jak więc skusić potencjalnego pracownika do wybrania Twojej firmy? Dobre zarobki to oczywistość, ale jest też inny sposób na uatrakcyjnienie oferty pracy. Takim sposobem jest zapewnienie interesujących benefitów dla pracowników. Benefity medyczne i sportowe można znaleźć praktycznie w każdej ofercie pracy. Są dobre, ale jeśli praktycznie każdy je oferuje to nie pomoże to wyróżnić Twojej oferty pracy. Co innego możemy zaoferować? Może… angielski dla pracowników? Sprawdź na Ellalanguage.com/pl/.

 

Angielski dla pracowników jako konieczny benefit pracowniczy

Nauka języka angielskiego jako benefit pracowniczy jest świetnym benefitem pracowniczym, gdyż jest on benefitem zarówno dla pracownika, jak i dla pracodawcy. Dlaczego? Zacznijmy od profitów dla pracodawcy. Firma, która ma w swoim zespole osoby dobrze posługujące się językiem angielskim może w każdej chwili wejść na rynek międzynarodowy, nawet jeśli jeszcze na nim nie jest. Natomiast jeśli firma już obsługuje klientów zagranicznych, to kurs angielskiego jest gwarancją na to, że pracownik zna angielski na odpowiednim poziomie (wraz ze specjalistycznym słownictwem potrzebnym w danej branży). Ważną zaletą angielskiego dla pracowników jest też to, że pracownik o którego rozwój firma dba, to zadowolony pracownik. Ten ostatni punkt jest ważny zarówno dla pracownika, jak i pracodawcy - w końcu zadowolony pracownik to lojalny pracownik. Kolejną zaletą kursu angielskiego dla pracownika jako benefitu jest możliwość podniesienia swoich kwalifikacji. Wysokie kwalifikacje sprawiają, że pracownik nabierze pewności siebie, dzięki czemu chętniej będzie się podejmować wyzwań i trudniejszych zadań. A podejmowanie wyzwań może pokazać pracodawcy, że taki pracownik jest gotowy na awans.

Materiał zewnętrzny