Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Płatności cykliczne - korzyści nie tylko dla klientów

Coraz więcej usług działa w modelu subskrypcyjnym, który znacznie ułatwia życie zarówno kupującym, jak i sprzedającym. Płatności cykliczne może wprowadzić praktycznie każdy właściciel sklepu internetowego, aby dostosować standardy płatności do bieżących wymagań rynku. Jakie są najważniejsze zalety wykorzystywania płatności cyklicznych i jak zacząć z nich korzystać już teraz?

Płatności cykliczne - korzyści nie tylko dla klientów

Płatności cykliczne pokochali wszyscy. Najważniejsze zalety dla sprzedających i kupujących

Korzystanie z usług w trybie subskrypcyjnym znane jest od wielu lat. Ogromna popularność tego rozwiązania przypadła na początek działania serwisów streamingowych. Obecnie takie opcje płatności dostępne są praktycznie wszędzie. Bez trudu mogą skorzystać z nich także właściciele mniejszych sklepów internetowych.

Sprzedawcy, którzy oferują klientom płatności cykliczne, zyskują ich lojalność, ponieważ kupujący nie muszą pamiętać o wykonaniu zlecenia w kolejnym okresie rozliczeniowym. Automatyczne pobieranie środków z konta jest bardzo wygodne i bezpieczne, nierzadko przekładając się na wyższą konwersję sprzedażową. Regularne i terminowe wpłaty na podstawie sporządzonego regulaminu pozwalają z kolei zminimalizować ewentualne problemy komunikacyjne, które mogą wystąpić, przyczyniając się do oszczędności czasu dla każdej ze stron transakcji.

Płatności cykliczne PayU to także świetne rozwiązanie dla konsumentów. Dzięki temu nie trzeba przejmować się pamiętaniem o każdej osobnej opłacie. Renomowani operatorzy płatności zapewniają całkowite bezpieczeństwo systemu. Automatyzacja procesu przekłada się na komfort korzystania z danych usług lub produktów, także pod kątem aspektów formalnych - dostęp do faktur i dokumentów sprzedażowych jest zazwyczaj znacznie prostszy i natychmiastowy.

Jak zacząć korzystać z płatności cyklicznych?

Z subskrypcyjnych metod płatności korzystają już największe serwisy z różnych branż. Jednak obserwujemy także rosnącą popularność tych opcji w sektorze małych i średnich przedsiębiorstw. Praktycznie każdy właściciel sklepu internetowego lub strony usługowej jest w stanie łatwo wdrożyć płatności cykliczne.

Na początku należy podpisać umowę z operatorem. W tym celu konieczne jest założenie konta i skontaktowanie się w sprawie aktywacji płatności cyklicznych. W trakcie procesu niezbędne będzie wykonanie przelewu aktywacyjnego, który podlega zwrotowi i służy jedynie potwierdzeniu danych.

Jednym z najpopularniejszych operatorów płatności internetowych, który daje możliwość włączenia płatności cyklicznych jest PayU. Usługa ta odbywa się bez przekierowania na formularz PayU - płatność dokonuje się na stronie sklepu internetowego i jest inicjowana przez aplikację sklepu. Aby skorzystać z usług PayU, trzeba skontaktować się z opiekunem handlowym za pomocą formularza kontaktowego.

Materiał zewnętrzny