Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Przywłaszczył sobie cudzą kartę bankomatową i płacił nią za zakupy. Rozpoznajesz go?

Śledczy z Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach poszukują podejrzewanego w sprawie przywłaszczenia znalezionej karty bankomatowej, którą następnie posłużył się wykonując transakcje płatnicze w sklepach.

Przywłaszczył sobie cudzą kartę bankomatową i płacił nią za zakupy. Rozpoznajesz go?
Rozpoznajesz go? Powiadom Policję. Mężczyzna podejrzany jest o przywłaszczenie cudzej karty bankomatowej, fot. Policja Rybnik

Do zdarzenia doszło 10 marca 2022 roku na terenie Czerwionki-Leszczyn. Z dotychczasowych ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna przywłaszczył znalezioną kartę bankomatową, a następnie wykonał 8 transakcji płatniczych w sklepach na terenie Czerionki-Leszczyn, w Orzeszu i Ornontowicach.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę na załączonych zdjęciach oraz wszystkich, którzy posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, policja prosi o kontakt z dyżurnym  Komisariatu Policji w Czerwionce-Leszczynach, telefonicznie: 47 85 577 10  lub mailowo: czerwionka-leszczyny@rybnik.ka.policja.gov.pl.

Jednocześnie przypominamy, że użycie cudzej karty bankomatowej traktowane jest jak kradzież z włamaniem.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Okradziony (178.43. * .129) 28.05.2022 21:56

Spoko, będzie umorzenie. Mi ukradli kartę i zrobili zakupy w sklepie i kupili nawet bilet imienny. Były nagrania z kamer ze sklepu. Były zabezpieczone transakcje. Sam o to zadbałem. Policja nie wiedziała jak namierzyć gościa (mimo biletu imiennego) mając dostęp do wszystkich danych.

Będzie umorzenie. I tak to się kręci na policji.