Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Morze kobiet pobiegło ulicami Jastrzębia-Zdroju. Jastrzębski Bieg Kobiet 2022 na bis!

Ponad tysiąc pań w niedzielę 22 maja pobiegło w VIII Jastrzębskim Biegu Kobiet 2022. W galerii prezentujemy zdjęcia Macieja Kanika z tego wydarzenia.

Morze kobiet pobiegło ulicami Jastrzębia-Zdroju. Jastrzębski Bieg Kobiet 2022 na bis!

Więcej o VIII Jastrzębskim Biegu Kobiet pisaliśmy tutaj: Ponad 1000 pań pobiegło w VIII Jastrzębskim Biegu Kobiet [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wyniki VIII Jastrzębskiego Biegu Kobiet

  1. Sandra Michalak czas 18:32.55
  2. Michalina Mendecka-Zejdler czas 18:55.90
  3. Joanna Griman czas 18:58.95

Pełne wyniki >KLIK<

Wyniki VI Marszu Nordic Walking

  1. Anna Zaczyńska-Skiba czas 33:03.05
  2. Joanna Kołodziej czas 33:52.30
  3. Kasia Basista czas 35:18.80

Pełne wyniki >KLIK<

Zdjęcia Maciej Kanik

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanklubprezesa (46.223. * .153) 25.05.2022 08:59

Czy ja wiem...? Może nawet morze. Czyżby prasowa mania używania terminu "tsunami" już się skończyła?