Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ponad 1000 tancerzy wystąpiło na 20. Gali Tanecznej MIX w Wodzisławiu Śląskim [ZDJĘCIA]

Wyjątkow, bo jubileuszowa Gala Taneczna MIX w Wodzisławskim Centrum Kultury była świętem tanecznego amatorskiego ruchu artysycznego w mieście. Na scenie zaprezentowały się zespoły taneczne w różnych kategoriach. Zgłosiło się aż 79 grup!

Ponad 1000 tancerzy wystąpiło na 20. Gali Tanecznej MIX w Wodzisławiu Śląskim [ZDJĘCIA]
20. Gala Tańca MIX 2022. fot. Танюша Ситниченко

Ponad 1000 tancerzy wystąpiło na Gali Tanecznej MIX w Wodzisławiu Śląskim [ZDJĘCIA]

Podczas gali tancerze zaprezentowali się czterech kategoriach show dance, street dance, mażoretki/cheerleaderki oraz w tańcu towarzyskim. Publiczność entuzjastycznie przyjęła popisy taneczne na scenie, które hipnotyzowały widza. 

Inicjatorem Gali jest Klub Tańca Towarzyskiego SPIN, który działa w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury. Koordynatorem tanecznej imprezy jest główny instruktor i choreograf SPIN-u, Elżbieta Lasocka.
- Impreza od ponad 20 lat wpisuje się nie tylko w kalendarz wydarzeń miejskich, ale też ogólnopolskich. Ostatnią edycję byliśmy zmuszeni zorganizować on-line, tym bardziej cieszymy się, że tym razem jubileuszowa, 20. Gala będzie mogła z powrotem odbyć się z udziałem uczestników i widzów - mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].