Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zrób to sam na Dzień Matki. Musujące kule do kąpieli

Musujące kule to świetne urozmaicenie codziennych kąpieli. Świetnie nadają się na prezent, a z tym przepisem będziesz mógł/mogła zrobić je sam/a.

Zrób to sam na Dzień Matki. Musujące kule do kąpieli
Niby kule, a u mnie babeczki.

Musujące kule do kąpieli

Ze wszystkich kosmetyków do kąpieli kule lubię najbardziej. Pięknie pachną, barwią wodę i przyjemnie musują, gdy wrzuca się je do wody. 

Z łatwością można je zrobić w domu, a przy okazji świetnie nadają się na preznet. 

Przepis

@nowiny_pl jak zawsze zabrakło mi czasu! #nowiny #diy #smallbusiness #cosmetics #YOUAREAWESOME #dzieńmamy ♬ dźwięk oryginalny - nowiny_pl

Składniki: 

  1. 3/4 kubka sody oczyszczonej, 
  2. pół kubka kwasku cytrynowego,
  3. łyżka wybranego olejku pielęgnacyjnego, 
  4. kilka kropel olejku zapachowego, 
  5. opcjonalnie: wybrany barwnik spożywczy,

Sposób przygotowania:

Sodę oraz kwasek wsypać do miski i dokładnie wymieszać. Olejek pielęgnacyjny i zapachowy dodawać stopniowo i bardzo powoli, następnie wymieszać. Opcjonalnie: dodać barwnik spożywczy. Wszystko dokładnie przemieszać i przełożyć do wybranych foremek. Odłożyć do lodówki na 24 godziny. Gotowe.

Zrób to sam na Dzień Matki - więcej pomysłów 6 wiadomości, 1 komentarz w dyskusji
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~rafał09 (31.61. * .135) 18.05.2022 20:15

pomysł bardzo fajny jednak moja mama mieszka 200km ode mnie i niestety nie pojawie sie tego dnia ale chce jej zrobić niespodziankę i zamówię jej kwiaty przez pocztę kwiatową, uwielbia bukiety więc będzie szczęśliwa :)