Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wielokrotnie kradł stal na budowie

Żorski policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał mężczyznę, który okradał jedną z firm. Sprawca został przyłapany na gorącym uczynku, kiedy przewoził taczką duże, stalowe elementy.

Wielokrotnie kradł stal na budowie

Do zdarzenia doszło pod koniec minionego tygodnia na ulicy Bocznej. Policjant miał wtedy wolne i wiózł akurat dziecko do przedszkola. W pewnym momencie zauważył mężczyznę, który pchał taczkę ze stalowymi elementami. Postanowił sprawdzić skąd je ma.

Okazało się, że materiał pochodził z przebudowy dachu w pobliskiej firmie. Chwilę później na miejscu zjawił się właściciel skradzionego mienia. Po przejrzeniu monitoringu okazało się, że mężczyzna wielokrotnie kradł stal, którą sprzedawał następnie w punkcie oddania złomu.

Sprawca kradzieży trafił w ręce policjantów z patrolu, który przyjechał na miejsce. Mężczyzna został objęty policyjnym dozorem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Obywatelka24 (91.204. * .100) 16.05.2022 16:10

Za karę powinien popracować 2-3 miesiące za darmo - oczywiście pod czujnym okiem właściciela/szefa/policji.