Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zofia Bugla z Raciborza zajęła 3. miejsce w ogólnopolskich zawodach jeździeckich

Zosia na co dzień uczy się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 1 w Raciborzu. Warto podkreślić, że po raz pierwszy wzięła udział w zawodach tej. Miejsce na podium zasługuje więc na jeszcze większe uznanie.

Zofia Bugla z Raciborza zajęła 3. miejsce w ogólnopolskich zawodach jeździeckich
Zosia dosiadła konia Afekt M, który został wyhodowany przez Stadninę Koni w Mosznej. Fot. Alicja Węgrzyn.

Zofia Bugla na koniu Afekt M wzięła udział we Wszechstronnym Konkursie Konia Wierzchowego w Bogusławicach (6-8 maja 2022 r.).

WKKW to taki „jeździecki” triathlon, na który składają się trzy konkurencje: ujeżdżenie, skoki przez przeszkody i niezwykle widowiskowy cross, czyli bieg terenowy z przeszkodami. Konkurs tego typu jest wszechstronnym sprawdzianem umiejętności konia i jeźdźca, wymagającym dużego doświadczenia i odwagi.

Zofia Bugla i Afekt M zajęli 3. miejsce w kategori CNC 70, ustępując jedynie Wioletcie Hajnos i Małemu Ginowi oraz Irminie Szybkiej, która dosiadła Pandy.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].