Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Więcej korzyści dla czytelników nowiny.pl

Chcesz więcej? Jesteśmy gotowi! Dlatego wprowadzamy zmiany. I zapraszamy Cię - dołącz do społeczności nowiny.pl.

Więcej korzyści dla czytelników nowiny.pl
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Cel, który wyznacza standardy

Korzyść dla Ciebie - naszego Czytelnika. To jest dla nas najważniejsze. Dostarczanie treści na tematy ważne dla regionu, zainteresowanie sprawami lokalnymi, tworzenie materiałów z wydarzeń sportowych i kulturalnych, felietony, filmy, galerie wideo.

I nie chcemy się zatrzymywać, bo to oznaczałoby mniejszą wartość dla Ciebie. Tworzymy nowoczesne media, wykorzystując narzędzia, dzięki którym wielokanałowo otrzymujesz to, co dla Ciebie ważne.

Powiadomienia w przeglądarce

Jedną z nowości, jaką wprowadziliśmy w ostatnich miesiącach, są powiadomienia push - które wyświetlają się w przeglądarce na komputerze lub smartfonie, informując o najważniejszych i najciekawszych wiadomościach na bieżąco. To bardzo wygodna forma komunikacji, nieinwazyjna, intuicyjna w obsłudze. A od dziś...

Rewolucja w korzystaniu z serwisu nowiny.pl

Setki materiałów na tydzień, bogatych w multimedia, różne tematy, sprawy, wydarzenia - wszystko to bez żadnych ograniczeń będzie od dziś dostępne tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Rejestracja jest całkowicie darmowa i bardzo prosta - w zamian za możliwość korzystania z całej zawartości serwisu.

Czytelnicy, którzy nie skorzystają z rejestracji wciąż mogą korzystać z serwisu, jednak dostęp będzie limitowany - do 10 artykułów. Dlatego zapraszamy Cię do założenia konta, dzięki któremu komfortowo możesz korzystać z serwisu. I, jak się pewnie domyślasz, to nie jedyna korzyść, jaką przygotowaliśmy dla Ciebie.

Nowoczesne media dla czytelników, którzy stawiają na jakość i lubią być traktowani wyjątkowo

Rejestracja w nowiny.pl, poza nieograniczonym dostępem do całej zawartości serwisu, daje również:

  • możliwość zapisania się do newsletterów tematycznych
  • pierwszeństwo w dostępie do naszych raportów i analiz
  • możliwość publikowania komentarzy korzystając ze swojego unikalnego pseudonimu
  • rabat na wszystkie produkty w naszym sklepie internetowym oraz na platformie kursowej Instytutu Rozwoju Inspiraton

Przygotowujemy kolejne nowości, które będziemy Wam proponować. Będą jednak dostępne tylko dla Odbiorców, którzy zarejestrują się w serwisie.

Oczywiście, jeśli mimo wszystko nie zdecydujesz się skorzystać z naszego zaproszenia do bezpłatnej rejestracji, która nie wymaga podania żadnych danych poza adresem email, wciąż możesz czytać dostępne treści. System na bieżąco będzie informował Cię, ile jeszcze artykułów pozostało Ci w ramach limitu.

Przeznacz krótką chwilę na rejestrację - TUTAJ. Cieszymy się i dziękujemy za to, że jesteś z nami.

10 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
kwachu 14.05.2022 19:52
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Już bez przesady - ważne że nie chcą kasy - tak jak wszyscy w koło. Jakby ktoś wam powiedział 6-8 lat temu że będziecie musili płacić za filmy (netflix, hbo) i muzykę (spotify, tidal) to byście nie uwierzyli. A dziś chyba każdy z nas ma podpięte karty i co miesiąc schodzi jakaś kwota. Można? Można!

~TrochęRacji (178.43. * .37) 14.05.2022 18:50
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

Ciekaw jestem, gdzie czytelnicy będą czytać lokalną prasę, gdy ta padnie z braku rentowności. Albo redakcje na umowach śmieciowych.

Chyba że ferajna Obajtka przejmie i doleje państwowych pieniążków.

Mądry polak po szkodzie.

~op (91.192. * .86) 14.05.2022 17:45

sami strzelacie sobie w kolano ale pamiętajcie że to jak w biznesie - łatwiej stracić czytelnika a trudno go odzyskać

Lokalny 14.05.2022 17:22
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Za wysokie ambicje. To Racibórz, a nie Wyborcza. Co następne? W gazecie papierowej tylko jeden artykuł i kod QR do przeczytania reszty? Tyle dobrze że Nowinami można rozpalać w piecu. Tyle z tej waszej usilnej nowoczesności.

puchacz 14.05.2022 08:59
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Skończycie jak Nasza Klasa . Coraz gorzej , coraz głupiej ...

mhl999 14.05.2022 08:21
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

żegnajcie nowiny

~smutny (46.134. * .151) 13.05.2022 20:44
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Byliście najlepszym portalem w regionie, ale od pewnego czasu nie ma tu co czytać - zero artykułów o ważnych sprawach, tylko same pierdoły albo artykuły sponsorowane. Np. o kolei kiedyś ciekawe materiały, dziś tylko putinowska propaganda Kolei Śląskich, w których źle się dzieje, no ale od was się tego nie dowiemy. Próby przymuszania do rejestracji czytelników, którzy i tak coraz rzadziej was odwiedzają, tylko przyspieszą wasz koniec.

~CzasStądSpadać (93.179. * .78) 13.05.2022 19:27
oceniono 2 razy
0
Zgłoś

jak dla mnie to żenada niech sobie te wasze głupoty czyta i komentuje objektywny

~Niezadowolony (5.184. * .254) 13.05.2022 15:37
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Większej głupoty nie widziałem. Chcecie być jak Wyborcza? "Zostało 99% treści, wykup prenumeratę by czytać dalej". To ja dziękuję. Wybieram Wawocznego.

~XYZA (188.137. * .75) 13.05.2022 14:59
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Wyskakujący panel na pół ekranu i limity oglądanych artykułów to rewolucja? Raczej wielki krok w tył. Setki artykułów z których co najmniej połowa jest bezsensowna bo nie dotyczy tego co ta strona powinna reprezentować czyli informacji z regionu. Z tym też tutaj bywa różne bo informacje o danym zdarzeniu są na kilka dni przed, albo kilka dni po gdzie każdy już się o tym dowiedział z innego źródła.