Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wnuk okradł babcię. W mieszkaniu miała blisko 47 tysięcy zł

Tym razem to prawdziwy wnuczek okradł swoją babcię. Mężczyzna ukradł z mieszkania 85-latki metalową kasetkę, w której seniorka miała blisko 47 tysięcy złotych. Dzięki szybkim działaniom kryminalnych z Czerwionki-Leszczyn, 44-latek już po kilku godzinach został zatrzymany na terenie Rybnika.

Wnuk okradł babcię. W mieszkaniu miała blisko 47 tysięcy zł
44-latek ukradł z mieszkania babci blisko 47 tysięcy zł, fot. policja Rybnik

W piątek, 29 kwietnia, policjanci z Komisariatu Policji w Czerwionce – Leszczynach otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna ukradł z mieszkania babci metalową kasetkę, w której 85-latka miała blisko 47 tysięcy złotych.

Dzięki szybkim działaniom kryminalnych z Czerwionki – Leszczyn, 44-latek już po kilku godzinach został zatrzymany w rejonie centrum handlowego w Rybniku. Śledczy odzyskali blisko 46 tysięcy złotych, a za pozostałą kwotę mieszkaniec powiatu rybnickiego kupił sobie srebrny łańcuszek.

Mężczyzna usłyszał już zarzut kradzieży. Grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].