Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ochroniarz miesiącami okradał sklep

Pracownik ochrony jednego z rybnickich sklepów, zamiast dbać o powierzony mu majątek, przez kilka miesięcy wykradał artykuły ustawione na półkach.

Ochroniarz miesiącami okradał sklep
Nieuczciwy ochroniarz nie dość, że stracił już pracę, poniesie jeszcze konsekwencje karne. Grozi mu za to kara do 5 lat więzienia, fot. policja Rybnik

Straty na 6,5 tysiąca

25-latek został zatrzymany przez rybnickich kryminalnych w swoim miejscu pracy - jednym z marketów na terenie miasta. Policjanci ustalili, że mężczyzna od marca kradł z półek sklepowych zestawy garnków, zasłony, firanki, sztućce oraz inne artykuły wyposażenia wnętrz. Straty wycenione zostały na kwotę 6,5 tysiąca złotych. Część skradzionych towarów śledczy odzyskali.

Kobieta kupowała od mężczyzny skradzione przedmioty

Dalsze działania doprowadziły policjantów do kolejnej osoby - 42-letniej mieszkanki Rybnika. Okazało się, że kobieta nieświadomie kupowała skradzione przez mężczyznę przedmioty.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].