Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wykonawca ulicy Tysiąclecia wybrany. Koszt? 1,61 mln zł

W marcu ogłoszono przetarg na wykonanie przebudowy, czy raczej dokończenia rozpoczętego remontu ulicy Tysiąclecia. Urzędnicy dokonali wyboru wykonawcy spośród pięciu ofert, które wpłynęły w przetargu. 

Wykonawca ulicy Tysiąclecia wybrany. Koszt? 1,61 mln zł
Dokończenie przerwanego remontu będzie kosztować 1,61 mln zł.

Wykonawca ulicy Tysiąclecia wybrany. Koszt? 1,61 mln zł

Najkorzystniejszą spośród 5 ofert złożonych w przetargu nieograniczonym na wykonanie zadania inwestycyjnego „Przebudowa drogi gminnej obejmująca ulicę Tysiąclecia w Wodzisławiu Śląskim” złożyła firma Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. Cena oferty to 1 611 300 zł brutto.

Zgodnie ze specyfikacją zamówienia przebudowa drogi obejmie: wykonanie robót przygotowawczych i kanalizacji deszczowej, podbudowy, nawierzchni, robót wykończeniowych, oznakowania, elementów ulic oraz elementów BRD.

Inwestycja przyczyni się do poprawy infrastruktury drogowej, zwiększenia bezpieczeństwa, komfortu, wygody i sprawnej komunikacji użytkowników ruchu oraz poprawy estetyki.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~ZT (77.111. * .40) 27.05.2022 19:28

Ktoś w ogóle czytał ten projekt? Zwężenie jezdni z 7,0-7,2 do 5,0m. Realnie zmniejszenie liczby miejsc postojowych na niektórych odcinkach - z tą różnicą, że teraz będą oznakowane zatoczki a wcześniej auta mieściły się wzdłuż krawędzi jezdni. Opis zagrożeń mogących wystąpić podczas robót: "ryzyko prac prowadzonych w bliskości torowiska kolejowego ( ruch pociągów , trakcja elektryczna pod wysokim napięciem na wys. 5.50 m)"... Pociąg będzie na Tysiąclecia?:P

~sprawdz (89.64. * .63) 22.04.2022 18:25

Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. - kapitał zakładowy 5.000 zł fucha za 1.6 mln? hehehe