Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ukradł wagę z przychodni weterynaryjnej. Okazało się, że to nie jedyne jego przewinienie

Do przychodni weterynaryjnej wszedł mężczyzna, a następnie skradł wagę przeznaczoną do ważenia zwierząt. Złodzieja rozpoznał dzielnicowy.

Ukradł wagę z przychodni weterynaryjnej. Okazało się, że to nie jedyne jego przewinienie
Złodziej wszedł do przychodni, zabrał wagę i wyszedł jak gdyby nigdy nic... fot. policja Żory

Wszedł, zabrał i wyszedł

Do kradzieży wagi służącej do ważenia zwierząt doszło w środę, 13 kwietnia około godziny 11.00 na ulicy Bankowej w Żorach. Złodziej wszedł do poczekalni gabinetu weterynaryjnego i jak "gdyby nic" zabrał urządzenie pod pachę i spokojnie wyszedł.

Złodzieja rozpoznał dzielnicowy

Całe zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu, a już po dwóch dniach 38-latek został zatrzymany przez mundurowych. Ze zdjęć rozpoznał go dzielnicowy. Jak się później okazało, to nie pierwszy raz, kiedy wszedł on w konflikt z prawem. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].