Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Don Vasyl wystąpi w Rydułtowach. Koncert dla miłośników cygańskiej pieśni

Już w sobotę 5 lutego o godz. 17.00 w Rydułtowskim Centrum Kultury "Feniks" odbędzie się koncert Don Vasyl & Gwiazdy Cygańskiej Pieśni i inni "Jedno jest niebo dla wszystkich". Już wkrótce w portalu Nowiny.pl konkurs dla Czytelników, w którym do wygrania będą bilety i płyty!

Don Vasyl wystąpi w Rydułtowach. Koncert dla miłośników cygańskiej pieśni
Don Vasyl podczas koncertu. fot. Facebook/Don Vasyl i Cygańskie Gwiazdy
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Don Vasyl wystąpi w Rydułtowach. Koncert dla miłośników cygańskiej pieśni

Don Vasyl wraz z rodziną i przyjaciółmi zaprezentują najbardziej znane utwory ze swojej dyskografii, jak m.in. "Cygański ogień", "Wolny Cygan" czy tytułowe "Jedno jest niebo dla wszystkich". Dla miłośników twórczości Don Vasyla będzie to niewątpliwie ciekawe wydarzenie. Bilety już rozchodzą się jak świeże bułeczki. Są do kupienia w kasie Rydułtowskiego Centrum Kultury "Feniks" oraz na stronie biletkup24.pl

Dla Czytelników portalu Nowiny.pl przygotujemy specjalny konkurs, w którym będzie można wygrać podwójne wejściówki na koncert oraz płyty z muzyką Don Vasyla. Szczegóły niebawem w naszym portalu oraz na fanpage Nowiny.pl na Facebooku. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].