Patrol
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Będąc na izolacji doznał załamania nerwowego. Pomogli policjanci

18 stycznia przed południem żorscy policjanci zostali wezwani do interwencji domowej, gdzie według zgłoszenia mężczyzna miał przeżyć chwile załamania, które zagroziły jego życiu. Policjanci niezwłocznie udali się na miejsce, wcześniej jednak musieli spełnić dodatkowe wymagania.

Będąc na izolacji doznał załamania nerwowego. Pomogli policjanci
Policjanci pomogli mężczyźnie, który był poddany izolacji, fot. Policja Żory
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Mężczyzna doznał załamania nerwowego

We wtorek, 18 stycznia dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Żorach otrzymał zgłoszenie o tym, że mężczyzna miał stworzyć zagrożenie dla swojego życia. Po wstępnej weryfikacji zgłoszenia okazało się, że żorzanin objęty jest izolacją domową związaną z możliwością zainfekowania koronawirusem. W takiej sytuacji policjanci zobowiązani są do spełnienia szeregu obostrzeń, w tym założenia specjalnych zestawów ochronnych.

Po przyjeździe na miejsce i udzieleniu niezbędnej pomocy zespół pogotowia ratunkowego zabrał mężczyznę do szpitala.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].