Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Noworoczny koncert Mix Orchestry w Syryni. Głosy niosły się w niebo [ZDJĘCIA, WIDEO]

Mix Orchestra Gminy Lubomia zaprosiła pasjonatów pięknej muzyki na koncert noworoczny w Syryni. Wydarzenie odbyło się w kościele parafialnym p.w. Św. Antoniego. ZOBACZ ZDJĘCIA! 

Noworoczny koncert Mix Orchestry w Syryni. Głosy niosły się w niebo [ZDJĘCIA, WIDEO]
Dyrygent Mix Orchestry - Adam Bober podczas wykonywania partii na trąbce. fot. Szymon Kamczyk
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Noworoczny koncert Mix Orchestry w Syryni. Głosy niosły się w niebo [ZDJĘCIA, WIDEO]

Był to już kolejny koncert noworoczny Mix Orkiestry Gminy Lubomia, zagrany roku 2022. Orkiestra, którą kieruje Adam Bober (grający także partie solowe na trąbce) koncertuje w towarzystwie solistów. Tym razem wśród nich znaleźli się Żaneta Czogalik , Magdalena Witoszek, Nadia Bober, Kamil Klimek oraz najmłodsza solistka - Oliwia Widenka. 

Syryński koncert przyciągnął wielu melomanów z gminy Lubomia i okolic, a publiczność oczywiście się nie zawiodła. Zabrzmiały najpiękniejsze kolędy, utwory świąteczne oraz autorskie, a słuchacze nie chcieli, aby muzycy kończyli. 

Wcześniej, 6 stycznia Mix Orkiestra zagrała równie udany koncert w kościele p.w. Św. Marii Magdaleny w Lubomi. 30 stycznia orkiestra zagra natomiast koncert w Centrum Kulturalno-Edukacyjnym w Czerwionce-Leszczynach. 

ZOBACZ FRAGMENTY KONCERTU MIX ORCHESTRY W SYRYNI:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].