Lifestyle
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Koncert noworoczny w Gołkowicach. Zabrzmiały piękne kolędy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Gminna Orkiestra Dęta z Gołkowic po raz kolejny stanęła na wysokości zadania i zaprezentowała mieszkańcom gminy Godów najpiękniejsze kolędy i utwory świąteczne podczas koncertu noworocznego, który odbył się w niedzielę 16 stycznia. 

Koncert noworoczny w Gołkowicach. Zabrzmiały piękne kolędy [ZDJĘCIA, WIDEO]
Koncert odbył się pod dyrekcją szefa gminnej orkiestry Ryszarda Wachtarczyka. fot. Szymon Kamczyk
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Koncert noworoczny w Gołkowicach. Zabrzmiały piękne kolędy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Na tradycyjny koncert noworoczny wójt gminy Mariusz Adamczyk oraz przewodniczący rady gminy Antoni Tomas zaprosili do kościoła parafialnego w Gołkowicach. Na koncert przybyło wielu mieszkańców gminy oraz gości z regionu. Gminna orkiestra pod dyrekcją Ryszarda Wachtarczyka oraz soliści koncertu zachwycili publiczność swoimi aranżacjami najpiękniejszych kolęd i wyjątkowych utworów, także o charakterze bożonarodzeniowym. Nie zabrakło wspólnego śpiewania "Cichej nocy", a także "Marszu Radeckiego" na finał.

Koncert swoimi głosami uświetniły solistki: Emilia Szwarc, Danuta Szczypka, Dorota Smolorz oraz Urszula Wachtarczyk, a słowem wiążącym uraczyła publiczność Dominika Brzoza-Piprek.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].