Czwartek, 27 stycznia 2022

imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

RSS

"Betlejem Czad", czyli niecodzienne jasełka w Parafii w Niedobczycach

13.01.2022 18:24 | 0 komentarzy | NM

9 stycznia w kościele przy Wołodyjowskiego 5 w Niedobczycach odbył się spektakl jasełkowy "Betlejem Czad", w którym udział wzieło aż 70 parafian w różnym wieku.

"Betlejem Czad", czyli niecodzienne jasełka w Parafii w Niedobczycach
Aniołki, pastuszkowie, Maryja z Dzieciątkiem – tak właśnie wyglądały jasełka w Niedobczycach
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Betlejem Czad

Kolorowe światła, wspaniała oprawa muzyczna, zaangażowanie, godziny prób, a przedw wszystkim włożone w to serca aktorów sprawiły, że "Betlejem Czad", mimo braku profesjonalnej ekipy i ogromnego budżetu, okazał się świetnym przedstawieniem jasełkowym z niepowtarzalnym klimatem. Czasem nie trzeba dużo – wystarczą chęci i trochę czasu. 

Widzowie – ci mali i ci duzi byli absolutnie zachwyceni jasełkami, a prafia do tej pory wspomina to wydarzenie. 

"Betlejem czad" - niecodzienny spektakl jasełkowy, mogliśmy obejrzeć wczoraj w naszym kościele. Po wielu tygodniach i dziesiątkach godzin spędzonych na próbach, ponad 70 naszych parafian "pochyliło się" nad Bożym Narodzeniem słowem i muzyką. Wspaniałe kreacje aktorów, utwory przygotowane przez solistów i chór, kolorowe światła oraz piękny wystrój świątyni, stały się przyczynkiem do ogromnej radości i zachwytu obecnych tego wieczora widzów. Dziękujemy WSZYSTKIM i każdemu z osobna za to ogromne świąteczne dzieło!!!! – pisze parafia na swoim profilu na Facebooku.